7-latka podbiła serca widzów i jurorów. Takiego występu się nie spodziewali

Eseniia Mikheeva przyjechała na casting do 18. edycji "America's Got Talent" by pokazać światu, jak tańczy. Jednak ani jurorzy, ani widzowie nie spodziewali się tego, co 7-latka zaprezentowała na scenie. Już po paru chwilach zdołała oczarować tłumy swoją niezwykłą energią i charyzmą.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Eseniia Mikheeva przyjechała na casting do 18. edycji "America's Got Talent" razem z rodzicami i pluszowym psem o imieniu Linda. Dziewczynka marzyła o tym, by zaprezentować światu swoje umiejętności taneczne. Nie spodziewała się jednak, że w zaledwie parę chwil skradnie serca jurorów i publiczności. 

Zobacz wideo Nadija Dorofejewa podzieliła się swoimi wrażeniami z kręcenia 13. sezonu „The Voice of Ukraine"

7-letnia tancerka oczarowała wszystkich swoim występem

Występ 7-letniej tancerki sprawił, że zachwyciła się nią publiczność, a jurorzy zgodnie zaprosili ją do kolejnego etapu show. Okazało się bowiem, że w Esenii drzemią niezwykłe pokłady energii, które aktywują się niemal od razu, gdy tylko w tle wybrzmią pierwsze nuty danego utworu. W czasie swojego pokazu na żywo młoda gwiazda zaprezentowała dopracowaną choreografię do kompilacji utworów "I Made You Look" (z rep. Meghan Trainor) i "Level Up" (z rep. Ciary). Jej starania nie pozostały niezauważone. Filmik, na którym Eseniia Mikheeva tańczy, zdobył już 239 tys. wyświetleń na platformie YouTube

 

Jurorzy zachwycili się młodą gwiazdą

Półfinałowy występ 7-letniej tancerki wywołał mnóstwo emocji; nie tylko u jej rodziców i publiczności, ale również wśród jurorów. Wszyscy zgodnie przyznali, że umiejętności dziewczynki są imponujące, podobnie zresztą jak jej energia, zapał i charyzma. - Jesteś naprawdę niesamowita! Jeżeli potrafisz robić te wszystkie rzeczy na scenie, gdy masz 7 lat, to nie mogę sobie nawet wyobrazić, co będziesz robić za 10 lat. Jesteś wspaniała! - powiedziała Sofia Verhara. Z kolei Simon Cowell podsumował jej występ dosyć krótko: - Pewność siebie, osobowość, talent... Olśniewające.

Więcej o: