Skradła serca widzów serialu "Niania". Po latach zmieniła się nie do poznania

Debiutancką rolą Zuzi Skalskiej z serialu "Niania" podbiła serca widzów. Emilia Stachurska swoją charyzmą i talentem olśniewała jeszcze w kilku innych produkcjach, po czym niespodziewanie zniknęła ze świata show-biznesu. Czym się dziś zajmuje?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kariera Emilii Stachurskiej rozpoczęła się z impetem. Młoda gwiazda swój debiut zaliczyła bowiem w kultowym serialu komediowym "Niania".  W latach 2005-2009 grała Zuzię Skalską, najmłodszą córkę Maksymiliana Skalskiego, w którego rolę wcielił się Tomasz Kot. Mimo że wielu wróżyło 8-letniej dziewczynce ogromną karierę, po występie w kilku innych produkcjach niespodziewanie zniknęła ze świata show-biznesu. 

Zobacz wideo Szafa przyjaciół - ciucholand, w którym się nie płaci

Młoda gwiazda niespodziewanie wycofała się z show-biznesu

Po zakończeniu emisji "Niani" kariera młodej aktorki wciąż prężnie się rozwijała. Emilia Stachurska wystąpiła gościnnie w serialach "Na wspólnej" czy "Na dobre i na złe". Z kolei - jak podaje RMF FM - rola Myszy w etiudzie "Twist & Blood" z 2010 roku zagwarantowała jej nominację do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego dla najlepszej aktorki. Wydawało się wówczas, że nastoletnia celebrytka wkrótce podbije świat show-biznesu. Tak się jednak nie stało. ,

Emilia Stachurska mówiła otwarcie o swoich priorytetach 

Mimo że wir kariery i rosnącej popularności bardzo łatwo może wciągnąć i sprawić, że o reszcie świata się zapomina - Emilia Stachurska oparła się tej pokusie. Od początku miała jasno sprecyzowane priorytety, o czym mówiła w licznych wywiadach. - Zawsze szkołę, naukę, czy przyszłą karierę stawiam wyżej niż przygody z telewizją. Myślę sobie, że kiedyś rzeczywiście mogę w to pójść, jak będę dorosła, natomiast chcę mieć też zawód bardziej stały, żeby nie być zależna od ludzi, którzy dadzą mi rolę - tłumaczyła w 2014 roku w "Dzień dobry TVN". 

Zamiast popularności wybrała spokój i prywatność

Warto zaznaczyć, że Stachurska stroni od udzielania wywiadów, nie prowadzi również oficjalnych profili w mediach społecznościowych. Ostatnią swoją rolę zagrała w 2016 roku. Mimo że była gwiazda stroni od publicznych wypowiedzi, jakiś czas temu zrobiła wyjątek. - Świadomie po osiągnięciu dojrzałości wycofałam się z show-biznesu, skierowałam życie na inne tory - wyjechałam za granicę i bardzo cenię sobie prywatność - mówiła 26-latka w rozmowie z Plejadą. - Wspominam czasy nagrywania serialu "Niania" i innych produkcji bardzo ciepło, jednak obecnie staram się, by żadne informacje, które mogłyby skierować oczy czytelników czy internautów w moją stronę, nie były nigdzie zamieszczane. 

Więcej o: