Zaskakujące wieści o Ewie z "Rolnika". Ma już za sobą występy w telewizji

Za nami kolejny odcinek 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy dokonali pierwszych wyborów - niektórzy od początku mają swoich faworytów wśród uczestników. Wydaje się, że właśnie tak jest w przypadku Waldemara i Ewy. Niewielu wie, że uczestniczka, która zachwyciła niezwykłą urodą, niegdyś próbowała już swoich sił w telewizji.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Niektórzy fani programu już teraz przypuszczają, że 41-letni Waldemar i 30-letnia Ewa wkrótce zostaną parą. Wydaje się bowiem, że para ma ze sobą wiele wspólnego - oboje są bowiem miłośnikami muzyki. Ewa zaimponowała mężczyźnie nie tylko swoim wyglądem, ale i tym, że śpiewa - nie wszyscy wiedzą jednak, że w sieci można posłuchać wielu jej piosenek. Kobieta zamieszcza bowiem nagrania na platformie YouTube. Jakby tego było mało, próbowała już nawet swoich sił w telewizji

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila ma stalkera

Ewa od początku skradła serce uczestnika programu?

Wydaje się, że już po pierwszym spotkaniu między parą wytworzyła się specyficzna nić porozumienia. Waldemar jest bowiem miłośnikiem filmów i muzyki, ma pokaźną kolekcję płyt z produkcjami. To z pewnością zbliżyło go do Ewy Kryzy, która nie tylko pochodzi z muzykalnej rodziny, ale sama również realizuje się w roli wokalistki. Jej utworów można posłuchać w sieci, między innymi na platformie YouTube. Wszystko to sprawiło, że część internautów już na ten moment orzekła, że kobieta jest faworytką 41-latka i - jeśli nic się nie zmieni - wkrótce jeszcze bardziej się do siebie zbliżą. 

Uczestniczka "Rolnika" ma już za sobą występy w telewizji 

30-letnia Ewa Kryza zachwyciła Waldemara nie tylko urodą, ale i swoim talentem. Kobieta jest mamą 6-letniego Juliana. Uwielbia spacery, filmy, podróże i sport - szczególnie grę w tenisa stołowego. Niewiele osób wie, że uczestniczka 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" publikuje w internecie teledyski, które mają średnio po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. Wokalistka obecnie śpiewa na weselach oraz różnorakich lokalnych imprezach. Ma za sobą nawet występy w telewizji - kilka lat temu próbowała swoich sił w "Idolu" i "Disco Star".

 
Więcej o: