Męskie Granie Orkiestra na żywo - "Armaty" wystrzeliły! Był koncert, czas na teledysk [ZOBACZ]

"Idę gdzie tłumy, otwieram drzwi/ Ściągam pioruny, niech walą w rytm/ Pośród kamienic i ciasnych biur/ Toczę armaty pełne nut" - to fragment singla "Armaty", który wczoraj, 2 czerwca, został po raz pierwszy wykonany przez Męskie Granie Orkiestra. Utwór promuje szóstą edycję imprezy.

Zespół Męskie Granie Orkiestra w pełnym koncertowym składzie po raz pierwszy zaprezentował singiel "Armaty" w klubie Plażowa w Warszawie. Na scenie wystąpił cały skład supergrupy: Smolik, Fisz, Mela Koteluk, Organek, Michał "Fox" Król, Krzysztof "Zalef" Zalewski, Kuba Galiński. Singla można było po raz pierwszy nie tylko posłuchać, ale również zobaczyć podczas streamingu w naszym serwisie i na stronie www.meskiegranie.pl .

Więcej na temat koncertu Męskie Granie Orkiestra przeczytacie TUTAJ >>

Męskie Granie Orkiestra. Zobacz klip do singla "Armaty":

Zobacz wideo

Ale uwaga: organizatorzy przekonują, że to tylko początek. - To zaledwie przedsmak muzycznych emocji, które czekają nas podczas koncertów tegorocznej edycji Męskiego Grania. W tym roku artyści znów zaskoczą nas niecodziennymi, muzycznymi kolaboracjami oraz repertuarem, w którym sięgną do swoich miejskich rodowodów i korzeni - mówi Izabela Głodek, dyrektor marki Żywiec. - Inspiracją dla szóstej edycji trasy jest miasto - jego odgłosy, ludzie, to, co się w nim dzieje i jak się zmienia, bo - jak mówią sami artyści - to skąd pochodzą ma największy wpływ na ich twórczość. Takie utwory jak: "Varsovie","Muzyka miasta", "Strzeż się tych miejsc", "Warszafka płonie" czy "Moje miasto" to tylko kilka tytułów, które oddają ducha Męskiego Grania w tym roku. Mam nadzieję, że znów zaskoczymy koneserów polskiej sceny muzycznej - dodaje.

Tuż po premierze singla na stronie www.MeskieGranie.pl miał również swoją premierę teledysk do utworu "Armaty".

Piosenka, ale też sama Męskie Granie Orkiestra, to oryginalny wstęp do tego, co usłyszą i zobaczą fani podczas tegorocznej trasy koncertowej wydarzenia. Pełna lista artystów, zostanie ujawniona 5 czerwca.

Tegoroczna trasa Męskiego Grania:

Kraków , 27 czerwca Wrocław , 11 lipca Chorzów , 25 lipca Poznań , 1 sierpnia Warszawa , 15 sierpnia Żywiec , 29 sierpnia

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2015 jest marka Żywiec .

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie www.MeskieGranie.pl .

Więcej o: