Wybierasz się na Jarocin? Lepiej się pospiesz. Od lipca bilety będą droższe

Fani, którzy do tej pory nie nabyli wejściówek na jarocińską imprezę, powinni się pośpieszyć - od 1 lipca obowiązywać będą wyższe ceny za karnety oraz bilety jednodniowe na tegoroczny Jarocin Festiwal.
Zobacz wideo

Na jarocińskiej scenie pojawi się w tym roku blisko 40 wykonawców z czterech państw świata. Wśród gwiazd, które zagrają podczas festiwalu, znaleźli się m.in.: Peter Hook z Joy Divison, The Kooks, VooVoo, Lao Che, My Riot, Budzy i Trupia Czaszka, Acid Drinkers, KSU oraz Organek. Koncerty będą odbywać się na specjalnej wielkiej scenie składającej się z trzech części. Poza tym na terenie festiwalowym ustawiona zostanie scena w specjalnym namiocie. Uzupełnieniem koncertów będzie szereg wydarzeń kulturalnych, odbywających się zarówno na terenie festiwalowym jak i w Spichlerzu Polskiego Rocka. Do dyspozycji festiwalowiczów organizatorzy oddają również nowoczesne miasteczko namiotowe, na którym zostanie uruchomiona "scena dla każdego".

Do końca czerwca trzydniowe karnety kosztują 160 złotych. Z kolei bilet jednodniowy można kupować po 90 złotych. Od 1 lipca w obu przypadkach ceny wzrosną o 10 złotych. Więcej informacji znajdziecie na: prestigemjm.com . Tam też można nabyć bilety na oficjalne pole namiotowe festiwalu.

Więcej o: