Odpal swoją wersję singla "Armaty", a artyści Męskiego Grania zaśpiewają jak im zagrasz!

Projektem Męskie Granie Żywiec, wyłączny sponsor trasy koncertowej, wspiera kulturę i promuje polskich artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. Męskie Granie to więcej niż koncerty. Od dziś na stronie www.zwrotka.meskiegranie.pl działa specjalna aplikacja, dzięki której każdy może stać się częścią trasy - stworzyć swoją wersję singla "Armaty" i razem z Żywcem rozwijać polską kulturę. Partnerem szóstej edycji Męskiego Grania 2015 jest Fundacja Legalna Kultura.

Podobnie, jak w ubiegłym roku dzięki aplikacji, artyści Męskiego Grania zaśpiewają jak im zagrasz. Każdy może ułożyć własną wersję singla "Armaty", promującego trasę koncertową. Wchodząc na stronę www.zwrotka.meskiegranie.pl z zestawu ponad pięciu tysięcy słów można stworzyć własne wersy piosenki, które dzięki interaktywnej aplikacji zostaną zaśpiewane przez artystów Męskiego Grania 2015: Natalię Przybysz, Krystynę Prońko, Melę Koteluk, O.S.T.R, Ten Typ Mes, Fisz.

W tym roku dzięki nowym funkcjonalnościom aplikacji i powiększonej bazie słów, użytkownicy z łatwością mogą układać zwrotki na dowolny temat, komentując w ten sposób bieżące wydarzenia lub wyzywając kogoś na muzyczny pojedynek. Zwrotka Żywca umożliwia utworzenie własnej wersji zwrotki singla od podstaw. Od użytkownika zależy, jakie słowa zostaną zaśpiewane przez artystów. Dodatkowo uruchomiona została opcja dedykowanej Zwrotki. Wystarczy podać imię oraz temat piosenki, a generator stworzy unikalną Zwrotkę, którą można się podzielić ze znajomymi. Tematy Zwrotek mają różnorodną treść. Wachlarz wyboru zaczyna się od weekendowych i specjalnych okazji, przez pasje, aż po abstrakcyjne piosenki dotyczące Misia z Krupówek. Własną wersją teledysku można podzielić się ze znajomymi w mediach społecznościowych. Dla najbardziej kreatywnych twórców przygotowano nagrody. Zwrotka Tygodnia to głośniki Bluetooth Marshall Stanmore, zaś codziennie do wygrania są Karty Spotify.

Za każdą stworzoną przez fanów zwrotkę Żywiec przeznaczy złotówkę na rzecz Legalnej Kultury, która wspiera polskich artystów i ich twórczość . Projekt Legalna Kultura to pozytywna kampania, która integruje środowiska twórców i odbiorców kultury. Kształtuje poczucie odpowiedzialności za kulturę w cyfrowej rzeczywistości i promuje korzystanie z legalnych źródeł. Jednym z priorytetów projektu jest tworzenie Bazy Legalnych Źródeł. Żywiec, który od lat promuje polskich twórców, w tym roku z dumą wspiera kampanię Legalna Kultura.

Jak co roku na scenie Męskiego Grania wystąpią wyłącznie polscy artyści. Celem projektu jest udowadnianie, jak bogata jest polska scena muzyczna. Dzięki zaproszeniu do udziału w projekcie muzyków z często bardzo odmiennych artystycznych obszarów, udaje się połączyć na jednej scenie wyjątkowe wrażliwości, inspiracje i emocje. Teraz układając zwrotkę w aplikacji www.zwrotka.meskiegranie.pl można nie tylko dobrze się bawić, ale też razem z Żywcem i Legalną Kulturą wspierać twórczość polskich artystów.

Zachęcamy do zabawy - artyści zaśpiewają jak im zagrasz na www.zwrotka.meskiegranie.pl .