Jarocin Festiwal 2015 startuje za kilka godzin

Pięć scen, których budowa rozpoczęła się tydzień temu. 41 wykonawców, którzy występować będą przez trzy kolejne dni. I nadzieja na mnóstwo emocji. Za kilka godzin rozpocznie się Jarocin Festiwal 2015.

Na terenie imprezy trwają ostatnie przygotowania do jarocińskiego festiwalu. Na scenie odbywają się próby artystów, którzy grać będą pierwszego dnia. Gotowy do wieczornego występu jest m.in. zespół My Riot. - Tak naprawdę odliczamy już ostatnie chwile do początku festiwalu - powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem Jarocin Festiwal 2015.

Impreza odbędzie się w nowym miejscu przy ulicy Maratońskiej. - Żartobliwie można powiedzieć, że na początku zastaliśmy tutaj ściernisko, a powstało profesjonalne miasteczko festiwalowe. Gotowe na przyjęcie naszych gości - dodaje organizator.

Na festiwalowiczów czekają m.in. stoiska gastronomiczne oraz stoiska z gadżetami artystów grających na festiwalu. Na polu namiotowym, które czynne jest od wczoraj, przybywa festiwalowiczów. Jarocin Festiwal 2015 startuje o godz. 14.30. Jako pierwszy na scenie namiot wystąpi Janek Samołyk. Pierwszą gwiazdą dużej sceny o godz. 15.30 będzie zespół Zmaza.

Wśród gwiazd, które zagrają podczas festiwalu, znaleźli się m.in.: Peter Hook z Joy Divison, The Kooks, VooVoo, Lao Che, My Riot, Budzy i Trupia Czaszka, Acid Drinkers, KSU oraz Organek.

Więcej o: