Męskie Granie 2015 w Żywcu. Oglądaj transmisję z finałowego koncertu! [NA ŻYWO]

Bilety wyprzedany, artyści zameldowani, najciekawsze jeszcze przed nami. Wystartował finał tegorocznego Męskiego Grania w Żywcu. Grają m.in. Organek, Mela Koteluk, Fisz Emade Tworzywo, Lao Che, Brodka, Smolik/Kev Fox z Natalią Grosiak, Jamal i po raz ostatni Męskie Granie Orkiestra. Nie ma was na miejscu? Spokojnie - całości możecie słuchać i oglądać na Gazeta.pl.

[STREAMING Z WYDARZENIA ZOBACZYSZ TUTAJ]

Kto na finał Męskiego Grania 2015?

To już tradycja Męskiego Grania - co roku odbywa się interaktywny finał imprezy. Bilety na dzisiejszy koncert są już dawno wyprzedane, ale od czego są nowe media. Za pośrednictwem streamingu fani z całej Polski mają okazję zobaczyć i posłuchać widowiska na żywo w sieci. A jest co oglądać, bo tradycyjnie każdy z widzów będzie mógł wpływać na to, co się dzieje na scenie w Amfiteatrze pod Grojcem.

Start transmisji rozpoczął się równo o godz. 16 . Każdy z koncertów ma trwać 45 minut, między występami poszczególnych artystów zaplanowane są ok. 15-minutowe przerwy. Zespoły grają w kolejności: Smolik & Kev Fox z gościnnym udziałem Natalii Grosiak, Mela Koteluk, Organek, Jamal, Lao Che, Fisz Emade Torzywo, Brodka, Kapela PoPieronie i Męskie Granie Orkiestra.

Czyli jest miejsce na elektro, energetyczne i klubowe rytmy, a także solidną porcję rock'n'rolla. Zwłaszcza w wydaniu MGO, która wykona singiel tegorocznej trasy - "Armaty" . Po raz ostatni przed publicznością wspólnie zagrają: Andrzej Smolik, Fisz, Mela Koteluk, Organek, Michał "Fox" Król, Krzysztof "Zalef" Zalewski i Kuba Galiński.

Słuchaj, oglądaj i decyduj

Słuchanie muzyki to jedno, wpływanie na przebieg koncertów to już zupełnie inna historia. Męskie Granie od kuchni? Proszę bardzo. Wystarczy, że wejdziecie na stronę www.zywiec.com.pl/live . Tam możecie i poczuć energię koncertu, i wybrać miejsce, z którego będziecie oglądali wydarzenie - często na koncertach dla zwykłej publiczności niedostępne. Kamery umieszczone zostały w kilku lokalizacjach na scenie oraz poza nią.

Poza tym macie okazję zabawić się w reżyserów show : - W zależności od ilości uczestników relacji online, artyści będą wykonywali wyjątkowe zadania - zapowiadali organizatorzy imprezy.

Przekroczenie każdego z progów okazało się formalnością: Organek wystąpił z 30-osobowym chórem Akord (wirtualna widownia musiała przekroczyć 5 tys. osób), Mela Koteluk zaśpiewa z Organkiem (15 tys.), AbradAb zaśpiewa "Spalam się" Kazika (35 tys. osób). Przekroczenie najwyższych progów, czyli 40 tys. i 60 tys. widzów, skutkuje tym, że Brodka zaśpiewa kawałek "Elektryczny", a Julia Marcel wystąpi z Fisz Emade Tworzywo.

Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem - start transmisji o godz. 16, finał ok. północy

Więcej informacji, konkursy i inne atrakcje na stronie wydarzenia >>

Więcej o tegorocznej edycji Męskiego Grania w naszym serwisie specjalnym >>

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2015 jest marka Żywiec. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.MeskieGranie.pl

Więcej o: