Steam zrobił miły gest z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę. Zorganizował wyprzedaż gier

Steam postanowił uczcić 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i zrobił "Polish Developer Sale", czyli wyprzedaż polskich gier. Taniej będzie można kupić m.in. "Wiedźmina" i to o 60 procent!

Steam to popularna platforma, która może być użyta m.in. do cyfrowej dystrybucji gier. To także jednocześnie system wieloosobowej gry i serwis społecznościowy skupiający ludzi z całego świata.

Steam robi wyprzedaż z okazji polskiego święta niepodległości

Świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości Steam uczcił robiąc Polish Developer Sale. Najprościej mówiąc to wyprzedaż gier stworzonych przez polskich twórców.

Wyprzedaż z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległościWyprzedaż z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości STEAM

Poszczególne tytuły można nabyć w promocyjnych cenach, co stanowi dla sympatyków takiej rozrywki nie lada gratkę. W ten oto sposób za trzecią część popularnego "Wiedźmina" w rozszerzonej wersji dystrybutor zażądał zaledwie 40 procent podstawowej ceny, tj. 59,99 zł.

O 60 procent przeceniono także grę "Runer", a drugą część "Wiedźmina" aż o 85! To oznacza, że jeśli ktoś wcześniej "dwójki" nie kupił, ma okazję to zrobić za 5,99 zł.

Przecenione gry - najciekawsze ofertyPrzecenione gry - najciekawsze oferty STEAM

Atrakcyjna oferta obejmuje szeroki wachlarz tytułów - poczynając od najgłośniejszych, kończąc na najbardziej niszowych projektach.

Niewątpliwie warto docenić fakt, że amerykańska korporacja uszanowała tak ważne dla Polaków święto. 

Więcej o: