Steam zrobił miły gest z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę. Zorganizował wyprzedaż gier

Steam postanowił uczcić 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i zrobił "Polish Developer Sale", czyli wyprzedaż polskich gier. Taniej będzie można kupić m.in. "Wiedźmina" i to o 60 procent!

Steam to popularna platforma, która może być użyta m.in. do cyfrowej dystrybucji gier. To także jednocześnie system wieloosobowej gry i serwis społecznościowy skupiający ludzi z całego świata.

Steam robi wyprzedaż z okazji polskiego święta niepodległości

Świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości Steam uczcił robiąc Polish Developer Sale. Najprościej mówiąc to wyprzedaż gier stworzonych przez polskich twórców.

Wyprzedaż z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległościWyprzedaż z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości STEAM

Poszczególne tytuły można nabyć w promocyjnych cenach, co stanowi dla sympatyków takiej rozrywki nie lada gratkę. W ten oto sposób za trzecią część popularnego "Wiedźmina" w rozszerzonej wersji dystrybutor zażądał zaledwie 40 procent podstawowej ceny, tj. 59,99 zł.

O 60 procent przeceniono także grę "Runer", a drugą część "Wiedźmina" aż o 85! To oznacza, że jeśli ktoś wcześniej "dwójki" nie kupił, ma okazję to zrobić za 5,99 zł.

Przecenione gry - najciekawsze ofertyPrzecenione gry - najciekawsze oferty STEAM

Atrakcyjna oferta obejmuje szeroki wachlarz tytułów - poczynając od najgłośniejszych, kończąc na najbardziej niszowych projektach.

Niewątpliwie warto docenić fakt, że amerykańska korporacja uszanowała tak ważne dla Polaków święto. 

Więcej o:
Komentarze (10)
Steam zrobił miły gest z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę
Zaloguj się
 • kevlar pl

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe, właśnie wszedłem na steama bo chciałem kupić DYING LIGHT za jak tu napisano 52,79 zł i widzę 29,99 Euro, więc pytanie- co to za ściema?

 • freeasinfreedom

  Oceniono 2 razy 2

  Wiedźmin 3? Z DRM na steamie? Za tyle samo (59,99) można kupić grę bez DRM, na gog.com. Możesz sobie zrobić diskset instalacyjny z płyt DVD, instalować i grać bez połączenia z Internetem.

 • herrpietru

  Oceniono 1 raz 1

  Car Mechanic simulator 2018 jest polskie? Wow niewiedziałem a gra ma ponad 50 mln pobrań licząc tylko urządzenia mobilne

 • paruwkowy_skrytobujca

  0

  witcher 3 co jakiś czas jest w promo na steam za 59, nie ma co sie napinac.

 • czyjakikolwiekloginjestwolny

  0

  Jakoś nie widzę takich cen.

 • powiemtylkoraz

  0

  miłym gestem to byłby rabat dla ziomali "za Polskę", a nie wyprzedaż polskich produkcji

 • saviour

  Oceniono 8 razy 0

  mmm, nie mogę się wprost doczekać aż zaczniemy zbierać wyborcze plony tego romantyzowania pogaństwa i średniowiecza wśród pokolenia X-Box, które fundują nam twórcy gier i seriali...

  Już teraz to trochę widać - pierwsze podrygi nowych, estetycznie wymuskanych, cybernetycznie i propagandowo agresywnych faszyzmów w Europie...

  Jak jest "HISTERYCZNY PŁACZ" po rusku? Bo to nas czeka. Miłego weekendu w stulecie "Niepodległej".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX