Niemal wszyscy festiwalowicze wybrali przejażdżkę kołem - podsumowanie Strefy Allegro na Pol'and'Rock Festival 2021

Największą popularnością w strefie Allegro cieszyło się wielkie koło, które odwiedził niemal każdy uczestnik festiwalu i skorzystał z niego co najmniej raz! Allegro przygotowało wiele atrakcji - zarówno dla uczestników wydarzenia, jak i tych, którzy wybrali "granie na ekranie". Do wygrania były między innymi kupony na Allegro, bilety otwarte na eBilet czy abonamenty Allegro SMART! Allegro wspiera WOŚP od początku swojego istnienia. 21 lat współpracy przełożyło się na niemal 80 mln złotych przekazanych na konto Fundacji WOŚP. Dodatkowe 31 mln złotych trafiło do Fundacji po tegorocznym finale.

Strefa Allegro to od kilku lat stały element Pol’and’Rock Festival 2021. Nie mogło jej również zabraknąć w tym roku. Była to największa strefa na festiwalu - miała powierzchnię ponad 420 m2! Na uczestników czekało wiele niezwykłych atrakcji, m.in. takich jak koło młyńskie, strefa relaksu, gdzie każdy mógł znaleźć upragniony cień oraz tor przeszkód Allegro Lokalnie.

Największą popularnością w strefie Allegro cieszył się jeden z najważniejszych symboli Pol’and’Rock Festival 2021, czyli wielkie koło. Odwiedziło je niemal 18 tysięcy osób, aby podziwiać pole festiwalowe z góry! Dodatkowo uczestnicy mogli również zobaczyć zielony automat paczkowy Allegro, z którego skorzystało w sumie ponad 1000 osób. Czekało w nim ponad 1800 nagród w tym 45 000 zł do wygrania w kuponach na Allegro.pl i eBilet.pl, a także abonamenty Allegro SMART! zapewniające nielimitowane dostawy i zwroty, gadżety Pol’and’Rock oraz zielone niespodzianki! Zielone Automaty Paczkowe Allegro na festiwalu były autonomicznie zasilane z zielonej energii, dzięki instalacji fotowoltaicznej z bankiem energii. Ponadto zespół Allegro Lokalnie przygotował bieg po Monety - wzięło w nim udział niemal 200 osób. Rozdano prawie 11 tysięcy Monet, a to średnio 62 Monety na osobę. Rekordzistą był festiwalowicz, który zgarnął aż 217 Monet - oznacza to, że może obniżyć swoje kolejne zakupy aż o 217 złotych!

Zobacz wideo Męskie Granie stawia nie tylko na wielkie gwiazdy. Obok tych artystów nie można przejść obojętnie

Do wygrania były również festiwalowe gadżety za zdjęcia - wystarczyło znaleźć odpowiedni kadr na pomarańczowej ławeczce, leżakach albo obok tężni solankowej. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymali wyjątkowe nagrody, m.in. bilety otwarte na eBilet.pl czy zośki. Jedną z nich była również torba z grafiką zaprojektowaną przez Jana Kallwejta - przedstawia ona kilka ważnych symboli związanych z festiwalem - między innymi koło, zielony automat paczkowy czy serce nawiązujące do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaś dla tych, którzy śledzili festiwal przed swoimi ekranami również czekała niespodzianka! Wystarczyło zrobić zdjęcie domówki, dodać odpowiednie oznaczenia, aby móc wygrać abonamenty Allegro Smart! Na miesiąc oraz na rok, które pozwalają na darmowe dostawy oraz zwroty.

Popularnością cieszył się również konkurs z wyszukiwarką! W relacjach na Instagramie oraz Facebooku Allegro pojawiały się podpowiedzi do specjalnych haseł związanych z festiwalem Pol’and’Rock. Po odgadnięciu o jaką frazę chodzi, należało wpisać ją w wyszukiwarce Allegro i… cieszyć się festiwalowymi super nagrodami za symboliczną złotówkę! Do zdobycia było niemal 70 nagród, ale kto pierwszy ten lepszy! Użytkowników od wygranej dzieliły zaledwie sekundy! Najczęściej wpisywanymi hasłami były "złoty bączek" - wpisany przez ponad 990 osób czy "z tylu chmur" - ponad 750 razy.