Zelektryzowany Kraków. Burn Selector Festival podnosi temperaturę na Błoniach [WIDEO]

Crystal Castles i Klaxons to największe gwiazdy pierwszego dnia Burn Selector Festival, który dziś wystartował na krakowskich Błoniach. Publiczność rozgrzał już polski zespół Kamp!

SELECTOR: Nawet 11 godzin w pociągu. Wszycy czekają na Crystal Castles.

"Crystal Castles" to dwa słowa, które najczęściej powtarzali przybyli już popołudniu na krakowskie Błonia fani muzyki elektronicznej. Niektórzy podróżowali w zatłoczonych pociągach aż 11 godzin, a Kraków przywitał ich burzą i deszczem.

Zanim jednak nad sceną zapanuje znana z charyzmatycznych występów i kaskaderskich wręcz wyczynów wokalistka Alice Glass, a po niej znani już Polakom m.in. z Opener'a Brytyjczycy z Klaxons, puliczność rozgrzewał polski zespół Kamp!

SELECTOR: Kamp! rozgrzewa tłum

- To już trzecia edycja festiwalu, który bardzo lubimy ze względu na jego kameralna atmosferę i wyjątkową formułę. Mamy nadzieje, że na stałe wpisze się w koloryt Krakowa - powiedział przed rozpoczęciem imprezy Mikołaj Ziółkowski, szef agencji koncertowej Alter Art, która odpowiada za przygotowanie wydarzenia. - Przed nami fantastyczne koncerty, z których sami jako organizatorzy się cieszymy.

W tym roku Alter Art spodziewa się tyle samo lub nawet więcej publiczności niż rok temu, czyli około 10 tys. osób.

Jesteśmy w Krakowie! Wszystko o Burn Selector Festival >>

Więcej o: