Wrzuć na Luzz

Wiosna to dobry powód do znalezienia czasu dla siebie, rodziny oraz przyjaciół i spędzania go w przyjemnym otoczeniu rozkwitającej przyrody. Jak co roku zachęca do tego również LOLEK LUZZ FEST.

Tegoroczna, dziewiąta już edycja odbędzie się 4 i 5 kwietnia. Pierwszego dnia na scenie Pubu Lolek wystąpi T. Love, drugiego dnia swoje największe hity zagra zespół Raz Dwa Trzy.

"Z powodu wiosny i wydarzenia, które organizujemy, warto urwać się z pracy wcześniej by odetchnąć świeżym powietrzem i spędzić trochę czasu w gronie przyjaciół przy dobrej polskiej muzyce" - mówią organizatorzy imprezy. Tym bardziej, że Pub Lolek położony jest w samym sercu  tętniącego życiem, zielonego Pola Mokotowskiego. To właśnie tu grupy znajomych i rodziny spędzają czas wolny na spacerach, sportowych aktywnościach oraz odpoczynku. Pub Lolek idealnie wpisał się w otoczenie swoim niezobowiązujący klimatem i przytulnym wnętrzem, w którym królują kominek, drewno i kamienie piaskowca.

Przez cały rok dominują dania z grilla węglowego ale przygotowywane są również pożywne, domowe śniadania, zestawy lunchowe oraz autorskie dania szefa kuchni. Latem, kiedy można w pełni cieszyć się rozległą przestrzenią na świeżym powietrzu, na talerzach pojawiają się wędzone i smażone ryby oraz wakacyjne przysmaki - naleśniki i gofry. Ale Lolek to nie tylko lokal, ale przede wszystkim ludzie, którzy niezależnie od pory roku ciepło witają odwiedzających - także tych czworonożnych.

Tradycja wiosennych koncertów w gwiazdorskiej obsadzie sięga roku 1996, kiedy to Pub Lolek był jednym z trzech największych pubów w Polsce. Przez lata swojego istnienia Pub Lolek z powodzeniem organizował wiele imprez kulturalnych. Dotychczas na scenie w ogrodzie można było podziwiać między innymi takich artystów jak Lady Pank Tadeusz Nalepa, IRA, Maciej Maleńczuk, VooVoo, Renata Przemyk, Maanam czy Mela Koteluk - młoda piosenkarka stawiała tu swoje pierwsze muzyczne kroki.

W Pubie niemal co dzień rozbrzmiewa muzyka na żywo, można też dać się porwać sportowym emocjom - wyświetlane są transmisje najważniejszych krajowych i światowych wydarzeń. Swoim drużynom kibicowali tu Kazimierz Górski, Jerzy Engel, Leo Beenhakker. Fani piłki nożnej przeżyli z Lolkiem pięć Mundiali, pięć finałów Mistrzostw Europy i aż dziewiętnaście finałów Ligi Mistrzów. Zbliżające się wielkimi krokami Euro 2016 również dostarczy bywalcom niezapomnianych wrażeń.

Lolek pamięta także o najmłodszych - w każdy weekend czekają na nich animatorzy, plac zabaw oraz specjalne menu skomponowane pod ich gusta. Zorganizowano tu już ponad dwa tysiące imprez dla dzieci - z Lolkiem wychowują się i bawią kolejne pokolenia.

- Lolek stał się nieodłączną częścią Pola Mokotowskiego, na stałe wpisał się w jego krajobraz. To był dla nas wyjątkowy czas i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy te wszystkie lata spędzić z naszymi gośćmi. i czekamy na kolejne!- mówi menedżer Pubu.

LOLEK LUZZ FEST vol. 9 04 kwietnia (wtorek), godz. 20:00 - T Love 05 kwietnia (środa), godz. 20:00 - Raz Dwa Trzy / support Ellie & Roch

WSTĘP WOLNY

PUB LOLEK ul. Rokitnicka 20, (Pole Mokotowskie) www.publolek.pl