Breaking Bad w Polsacie!

Sześć nagród Emmy, w tym trzy dla najlepszego aktora dramatycznego - Bryana Cranstona. Breaking Bad już niedługo będzie można oglądać w telewizji Polsat.

Pierwszy odcinek tego kontrowersyjnego serialu będzie można zobaczyć 29 kwietnia (niedziela) o 22:00.

Ta produkcja od 2008 roku wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Już sam główny bohater jest bardzo nietypowym człowiekiem. Walter White (w tej roli rewelacyjny Bryan Cranston ) jest nauczycielem chemii w szkole średniej, który dowiaduje się, że ma złośliwego raka płuc. Postanawia zmienić swoje życie - nie w taki sposób, jakiego pewnie widzowie by się spodziewali.

Do tej pory, by utrzymać rodzinę: żonę Skyler spodziewającą się dziecka i nastoletniego syna cierpiącego na porażenie mózgowe, dorabiał w myjni samochodowej. Teraz, by zabezpieczyć finansowo swoich bliskich, wykorzystuje swoje zawodowe umiejętności do produkcji narkotyków. Zaczyna współpracować ze swoim byłym uczniem Jessem Pinkmanem (świetny Aaron Paul - też ma na koncie Emmy za swoją rolę), który jest poszukiwanym przez policję dilerem. Razem tworzą najczystszy, najlepszy narkotyk na rynku. Nowe zajęcie oznacza większe pieniądze i... dużo większe kłopoty.

Zobacz wideo

Pomysłodawcą serialu jest Vince Gilligan, który wcześniej pracował przy produkcji Z Archiwum X. W Stanach Zjednoczonych w lipcu startuje piąta seria Breaking Bad.

Serial doceniają krytycy, a widzowie uwielbiają. Za co kochają go czytelnicy Popcornera, którzy umieścili go na czwartym miejscu rankingu 20 najlepszych seriali ostatnich 20 lat ? - Serial ciężki, ale jak się już w niego wkręci /jak ja w ostatnie kilka odcinków/ to ciężko nie chcieć obejrzeć następnego - ocenia ancka . - Dlaczego ja kocham Breaking Bad? Za końcówki niektórych odcinków, które sprawiają, że zrywam się z krzesła, chodzę po pokoju i powtarzam sam do siebie "o cholera, o cholera, o cholera". :P - pisze insukk .

Nie jest to ''łatwy'' serial, ale z pewnością warto zwrócić na niego uwagę. Dobrze, że teraz będą mogli poznać go telewidzowie Polsatu. Polecamy!

 

ZOBACZ TEŻ:

Bryan Cranston : zwyczajny facet o niezwykłym talencie

Aaron Paul - facet wart zapamiętania

Więcej o: