"Kocham to, co lubię" Wojciecha Manna w niedziele w TVP2. Będą rozmowy i popkultura

Nowy autorski program Wojciecha Manna będzie można oglądać w telewizyjnej Dwójce w niedzielne popołudnia, podobnie jak prowadzoną przez niego wcześniej "Szansę na sukces". W "Kocham to, co lubię" Mann dużo miejsca poświęci popkulturze.

"Kocham to, co lubię" zadebiutuje w TVP2 w niedzielę 9 września o 17:20. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl , będzie to magazyn satyryczno-kulturalny z elementami talk show. W programie Wojciechowi Mannowi ma towarzyszyć asystentka, a także zaproszeni goście.

Każdy odcinek ma trwać pół godziny. Mann ma w "Kocham to, co lubię" poświęci wiele miejsca różnym zjawiskom popuklutury i zrobi to - jak czytamy - "zarówno w formie dialogu, jak i monologu, a nawet inscenizacji parafabularnej z udziałem znanych aktorów". W programie ma nie zabraknąć "abstrakcyjnego humoru" .

 

"Kocham to, co lubię" to powrót Wojciecha Manna do telewizyjnej Dwójki po kilku miesiącach przerwy. W marcu tego roku pożegnał się z telewizją, gdy zrezygnował z roli prowadzącego "Szansę na sukces" po 19 latach.

W związku z jego decyzją zakończono realizację tego programu . - Uważamy, że bez udziału Pana Wojciecha Manna jako prowadzącego, program traci rację bytu - uzasadniała dyrekcja TVP2.

Dziennikarza przez ten czas można było ciągle usłyszeć w radiowej Trójce, z którą współpracuje od lat. Telewidzom jest znany z kolei nie tylko ze względu na prowadzenie "Szansy na sukces", ale także dzięki kultowemu już programowi satyrycznemu "Za chwilę dalszy ciąg programu" czy "Dużym dzieciom". Razem z Krzysztofem Materną prowadził również m.in. talk show "MdM".

Więcej o: