Wiemy, kto wystąpi z Farrellem w "Detektywie". Są szczegóły na temat bohaterów

Przedstawiciel HBO oficjalnie podał do publicznej wiadomości dwa nazwiska członków obsady drugiej serii "Detektywa?. Oprócz Colina Farrella, który wcześniej zdradził się w jednym z wywiadów, w produkcji będzie można zobaczyć Vince'a Vaughna.

Farrell, znany m.in. z "Raportu mniejszości" czy "Pamięci absolutnej" kilka dni temu wspomniał podczas jednego z wywiadów , że zagra w drugiej serii "Detektywa", ale nikt z HBO, kanału dla którego powstaje "Detektyw", nie wypowiadał się do tej pory na temat obsady. Teraz oprócz potwierdzenia tamtej informacji, uzyskaliśmy pewność, że wystąpi w nim również Vaughn ("Sztuka zrywania", "Polowanie na druhny"). Farrell dostał rolę detektywa Raya Velcoro, który miota się między przełożonymi w skorumpowanym departamencie policji i zagrażającymi mu gangsterami. Vaughn wcieli się w rolę kryminalisty Franka Semyona, próbującego ratować swoje imperium w momencie, gdy jego biznesowy partner zostaje zamordowany - zdradza Hollywood Reporter .

Do Farrella i Vaughna na pewno dołączą jeszcze dwie pierwszoplanowe postaci - od jakiegoś czasu wiadomo bowiem, że tym razem detektywów ma być trójka. Na nazwiska odtwórców pozostałych bohaterów (z których jedno najprawdopodobniej będzie mężczyzną, a drugie kobietą) musimy jeszcze poczekać. W ostatnich tygodniach pojawiały się informacje, że rozmowy na temat występu w drugiej serii "Detektywa" prowadzą m.in.: Taylor Kitsch ("Friday Night Lights"), Rachel McAdams ("Pamiętnik") i Elisabeth Moss ("Mad Men"). W prasie pojawiło się w tym kontekście również nazwisko Jessiki Biel ("Iluzjonista").

Druga seria ma - podobnie jak pierwsza - zamknąć się w ośmiu odcinkach. Zdjęcia do "Detektywa", serialu, w którym główne postacie zagrali w pierwszej serii Matthew McConaughey i Woody Harrelson, mają rozpocząć się jesienią w Kalifornii.

Na pewno nowa obsada spotka się na planie serialu z Justinem Linem ("Szybcy i wściekli"), który ma odpowiadać za reżyserię dwóch pierwszych odcinków . Nieoficjalnie data premiery nowej odsłony "Detektywa" jest planowana na lato 2015 roku.

Zobacz wideo
Więcej o: