Będzie ostra jazda? Motoryzacyjne perełki prezentuje frontman AC/DC

Każdy fan AC/DC wie doskonale, kim jest Brian Johnson. Nie tylko muzyka jest wielką pasją frontmana kultowego zespołu rockowego. Muzyk od lat interesuje się samochodami i jest zapalonym kierowcą rajdowym! O tym niebawem w najnowszym programie ?Rock'n'rollowe auta z Brianem Johnsonem?, gdzie pokaże prawdziwe motoryzacyjne perełki i udowodni, że wie o nich prawie tyle co Jeremy Clarkson. Premierowy odcinek programu już w czerwcu na Discovery Channel.

Brian Johnson to nie tylko wokalista AC/CD, który znalazł się na liście 100 najlepszych metalowych wokalistów wszechczasów. Kultowy muzyk do tej pory nagrywa i koncertuje ze swoją ekipą, jednak to nie jedyna jego pasja. Brian ma hopla na punkcie samochodów, a prywatnie jest zapalonym kierowcą rajdowym.

W jego najnowszym programie zasiądzie za kierownicą najsłynniejszych samochodów na świecie, prawdziwych ikon motoryzacji. Przejażdżka Bugatti Veyronem, Astonem Martinem DBS czy Lamborghini po torze Monza to marzenie każdego faceta. Brian roznieca to pragnienie, tłumacząc, dlaczego prowadzenie tych aut sprawia każdemu niebywałą przyjemność. Sprawdza, dlaczego mają one tak wybitne osiągi. Wprowadza widzów w osobiste, fascynujące historie każdego z pojazdów - od występów na wielkim ekranie w największych produkcjach filmowych po słynnych właścicieli i ich zaskakujące tajemnice. Podejmie próbę dotarcia do źródła obsesji, jaką wielu ludzi ma na punkcie motoryzacji.

Dlaczego jeździmy coraz szybciej i szybciej? Co sprawia, że samochody tak silnie działają na nasze zmysły, wywołując podziw, zazdrość i dumę? Odpowiedź na te i inne pytania w najnowszym programie "Rock'n'rollowe auta z Brianem Johnsonem" - premiera pierwszego odcinka 7 czerwca o godzinie 12.00 na Discovery Channel.

O historii AC/DC, jednego z najlepszych zespołów rockowych wszech czasów, przeczytasz w książce >>