Gdzie się podziali "Herosi"? Wracają do TV, jest świetny zwiastun!

"Herosi" to jeden z najlepiej zapowiadających się seriali telewizyjnych ostatnich lat (fantastyczny pierwszy sezon) i jednocześnie jedna z najbardziej zawodzących nadzieje produkcji - wszystko przez kolejne, już zdecydowanie gorsze, serie. Teraz, po pięciu latach od ostatniego odcinka, "Heroes" powraca. Trzyminutowy zwiastun pokazany podczas Comic Con pozwala mieć nadzieję na odkupienie win sprzed lat.

"Heroes Reborn" to miniserial, który zadebiutuje na antenie amerykańskiej stacji NBC 24 września tego roku. Znowu będzie można śledzić losy ludzi posiadających niezwykłe zdolności - jedni dopiero się o nich dowiadują, a inni są w stanie je wykorzystywać w dobrym lub złym celu. Wszyscy są ścigani i prześladowani... i próbują przetrwać. To kontynuacja serialu "Heroes", który triumfalnie zadebiutował w telewizji w 2006 roku, by cztery lata później znikać z anteny z dużo mniejszą oglądalnością i dużo gorszymi recenzjami.

W nowych odcinkach pojawią się m.in. Zachary Levi, Robbie Kay, Danika Yarosh, Judith Shekoni, Kiki Sukezane, Henry Zebrowski. Dołączą do nich również aktorzy znani z pierwowzoru: Jack Coleman ponownie wcieli się w H.R.G., Jimmy Jean-Louis wystąpi jako Haitańczyk, a Masi Oka jako Hiro Nakamura. To nie będą jedyne powroty, zobaczcie sami:

 

Wiadomo, że specjaliści potrafią przygotować dobry zwiastun kiepskiej produkcji, ale ci, którzy czekają na "Hereoes Reborn" na pewno mają nadzieję, że po latach wreszcie doczekają się zakończenia, na jakie "Herosi" zasługują.

Więcej o: