Powstanie nowa "Xena: Wojownicza księżniczka"? Jest komentarz Lucy Lawless

Kilkanaście lat temu "Xena: Wojownicza księżniczka" to również w Polsce był telewizyjny hit. Teraz pojawiły się doniesienia prasowe, że już niedługo powstaną nowe odcinki serialu. Głos w tej sprawie zabrała aktorka Lucy Lawless.

Lucy Lawless grała Xenę od 1995 do 2001 roku, na planie produkcji poznała swojego obecnego męża. Teraz współpracują przy serialu "Ash vs Evil Dead", a The Hollywood Reporter informuje, że trwają poszukiwania scenarzysty , który mógłby napisać nowe przygody Xeny. Podobno w projekt są zaangażowani producenci oryginału: Rob Tapert (od 1998 roku mąż Lawless) i Sam Raimi. "Na razie nie jest jasne, czy jakąkolwiek rolę będzie w nim grała Lawless, ale informatorzy THR donoszą, że jest chęć, by gwiazda pierwowzoru była zaangażowana zarówno przed jak i za kamerą. Serial miałby pojawić się w telewizji w 2016 roku" - można przeczytać w tekście.

 

Wiadomo, że aktorka wcześniej w wywiadach wspominała, że chętnie zobaczyłaby w telewizji nowe przygody Xeny i zagrała ją znowu na ekranie... - Nie można marnować takiej szansy. Dajcie nowe życie tej serii. Bylybyście głupi, gdybyście tego nie zrobili. Ja cały czas dążę do tego, żeby nowe odcinki powstały, z moim udziałem albo i nie - mówiła Lawless podczas tegorocznego konwentu Comic-Con w San Diego. Teraz jednak rozczarowała swoich fanów, zamieszczają na Twitterze wpis informujący, że doniesienia na temat nowej "Xeny" to tylko plotki. "Chciałabym, żeby to się kiedyś stało, ale na razie jesteśmy nadal na etapie marzeń" - napisała.

Wygląda więc na to, że na razie telewidzowie nie będą mogli oglądać Lawless w roli wojowniczej księżniczki. Aktorka jednak nie próżnuje - ostatnio wystąpiła m.in. w serialach "Agenci T.A.R.C.Z.Y." i "Salem", a w tym roku na pewno premierę będzie miał "Ash vs Evil Dead" - horror komediowy, w którym wcieliła się w tajemniczą Ruby.

Zobacz wideo
Więcej o: