Nowe "Miasteczko Twin Peaks", dobrze znana melodia. Kompozytor Angelo Badalamenti dołączy do ekipy serialu

Trudno wyobrazić sobie "Miasteczko Twin Peaks" bez charakterystycznego motywu muzycznego, którego autorem jest Angelo Badalamenti. Fani produkcji mogą być spokojni - za muzykę w nowych odcinkach ma odpowiadać ten sam kompozytor.

Znany ze sprawdzonych informacji telewizyjnych portal TVLine donosi, że komponowaniem muzyki do serialu Davida Lyncha zajmie się Angelo Badalamenti. Stacja Showtime na tę chwilę nie potwierdziła jeszcze tych informacji, jednak zachodnie media informują, że kontrakt został podpisany, zaś twórca już pracuje nad ścieżką dźwiękową.

To w dużej mierze Angelo Badalamenti odpowiadał za niesamowity nastrój serialu "Twin Peaks". Jego muzyka idealnie oddawała specyficzny nastrój miasteczka pełnego tajemnic, zaś utwór z czołówki kojarzą nie tylko fani:

 

Kyle MacLachlan: Nowe "Miasteczko Twin Peaks" będzie niesamowite >>

Przypomnijmy, że zdjęcia do "Twin Peaks" ruszają we wrześniu. Dokłada data premiery na tę chwilę nie jest znana, jednak spekuluje się, że serial zobaczymy w 2017 roku. Nieoficjalnie ten termin podał również jeden z twórców - David Frost.

Więcej o: