"Gwiezdne wojny" - jesteś fanem? Przypomnij sobie poprzednie części w TV i weź udział w konkursie!

Od 1 października na antenie AXN będzie można obejrzeć sześć części kultowej sagi "Gwiezdne wojny". To idealny "rozbieg" przed tegoroczną premierą najnowszego filmu z cyklu - "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" pojawi się w polskich kinach 18 grudnia.

Tej jesieni AXN wyemituje zarówno nowe filmy Georga Lucasa z przełomu wieków, jak i klasyczną trylogię nakręconą niemal 40 lat temu. Po raz pierwszy w Polsce fani kultowej serii będą mogli zobaczyć także animowaną produkcję "Gwiezdne wojny: Wojny klonów", którą stworzono całkowicie w technologii 3D.

Pierwsza emisja ("Gwiezdne wojny: Mroczne widmo") już 1 października o 22:00.

Gwiezdne wojny - konkurs

W związku z tym mamy konkurs dla wszystkich fanów "Gwiezdnych wojen", a także dla tych, którzy może dopiero przymierzają się do pierwszego spotkania z Hanem Solo, Darthem Vaderem i innymi postaciami stworzonymi przez Lucasa. Do wygrania jest pięć zestawów nagród: trzy, w skład których wchodzą bluza Star Wars, słuchawki Sony i książka oraz dwa, które zawierają koszulkę oraz zestaw Star Wars Lego.

Nagrody w konkursie 'Gwiezdne wojny w AXN'Nagrody w konkursie "Gwiezdne wojny w AXN" materiały prasowe

Co zrobić, żeby mieć szansę na wygraną? Do 6 października przesłać na adres kultura_news@agora.pl wypowiedź (nie dłuższą niż 1000 znaków) na temat: Moja wymarzona rola w sadze "Gwiezdne wojny" to...

W tytule wiadomości prosimy wpisać Gwiezdne wojny. Wyniki ogłosimy 8 października na stronie kultura.gazeta.pl.

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć tutaj .

Więcej o: