"MacGyver" powróci do TV. Będzie nowa wersja kultowego serialu

Scyzoryk, kawałek sznurka i guma do żucia? MacGyver byłby w stanie z tego zrobić prawie wszystko. Niedługo telewidzowie znowu będą mogli się o tym przekonać. Amerykańska stacja CBS pracuje nad nową wersją serialu "MacGyver". Jednym z producentów ma być reżyser filmu "Szybcy i wściekli 7".

Moda na remake'i wkracza na nowy poziom: niedawno informowaliśmy o powrocie "Drużyny A" , a teraz do grona odświeżanych produkcji dołącza "MacGyver".

Kultowy serial w USA był emitowany w latach 1985-1992 na kanale ABC. Produkcja dotarła również do polskiej telewizji i zyskała duże grono sympatyków. W tytułowej roli pojawił się Richard Dean Anderson, a MacGyver stał się synonimem osoby, która potrafi zrobić coś z niczego.

 

Nowa wersja ma opowiadać o dwudziestokilkuletnim MacGyverze, który używa swoich wyjątkowych zdolności, aby zapobiegać różnym katastrofom. Za scenariusz odpowie R. Scott Gemmill ("NCIS: Los Angeles"). Producentem wykonawczym ma być między innymi James Wan, reżyser "Piły" czy "Szybkich i wściekłych 7".

Więcej o: