Pamiętacie tajemniczą Diane z "Twin Peaks"? Uwaga, jest szansa, że ją poznamy!

W nowym "Miasteczku Twin Peaks" zobaczymy Laurę Dern. Mało tego: aktora ma wcielić się w rolę... Diane! Tak przynajmniej twierdzi serwis TVLine.

Agent Cooper, nagrywając swoje spostrzeżenia lub prośby na dyktafon, zwracał się do tajemniczej Diane. Nigdy nie zobaczyliśmy jej na ekranie ani nie dowiedzieliśmy się żadnych szczegółów na jej temat. Diane może być sekretarką Coopera, choć spora grupa fanów uważa, że Diane tak naprawdę nie istnieje, a jedynie została wykreowana przez głównego bohatera "Twin Peaks". Miał to być jego sposób na poradzenie sobie ze stratą Caroline.

 

Portal TVLine, powołując się na swoje źródła, obwieścił, że w nowych odcinkach "Twin Peaks" zobaczymy Laurę Dern. Jedna z teorii sugeruje, że muza Davida Lyncha miałaby wcielić się właśnie w rolę Diane. Rzecznicy stacji Showtime odmówili komentarza w tej sprawie. Z niecierpliwością będziemy wypatrywać oficjalnych komunikatów w tej sprawie, a w międzyczasie możemy cieszyć się z udziału Sherilyn Fenn w "Twin Peaks" 2017. Audrey Horne, witamy!

Więcej o: