Ale skład! Cała (prawie) obsada "Przyjaciół" i "Teorii wielkiego podrywu" na jednym zdjęciu [ZOBACZ]

Aktorka Kaley Cuoco opublikował w sieci zdjęcie z telewizyjnego spotkania gwiazd z "Przyjaciół" i "Teorii wielkiego podrywu". Wystarczyło, żeby internet na nowo przypomniał o fenomenie obu seriali.

Fotografia pochodzi z imprezy zorganizowanej na cześć Jamesa Burrowsa, 75-letniego amerykańskiego reżysera, który na koncie ma imponujący dorobek tysiąca odcinków realizowanych dla różnych telewizyjnych produkcji - m.in. "Zdrówka", "Frasiera", "Teorii wielkiego podrywu" i "Przyjaciół". Magiczną granicę przekroczył w listopadzie zeszłego roku jednym z odcinków serialu "Crowded".

 

Imprezę na cześć Burrowsa wyemituje 21 lutego stacja NBC. Gośćmi telewizyjnego wydarzenia będą aktorzy znani z produkcji, przy których pracował reżyser. Jedną z największych atrakcji wieczoru ma być spotkanie po latach Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisy Kudrow, Davida Schwimmera i Matta LeBlanca (ostatecznie, z powodu zobowiązań zawodowych, w tym gronie zabrakło Matthew Perry'ego).

Wiadomo już, że stawka została przebita. Do wspólnego zdjęcia, opublikowanego na Instagramie przez Cuoco, oprócz samej zainteresowanej zapozowali jeszcze Johnny Galecki, Jim Parsons i Simon Maxwell Helberg, aktorzy znani z "Teorii wielkiego podrywu".

Tempo, w jakim zdjęcie rozeszło się po sieci (105 tys. polubień w jeden dzień), to kolejny dowód na niesłabnącą sławę "Przyjaciół" (emitowanych od 1994 r. do 2004 r. na antenie NBC), ale też popularność "Teorii wielkiego podrywu", obecnie drugiego najczęściej oglądanego serialu w USA.

Więcej o: