Naomi Watts zagra w nowym "Twin Peaks". Na ekranie pojawi się także sam David Lynch?

Naomi Watts oraz Tom Sizemore to dwa nowe nazwiska, które należy łączyć z premierowymi odcinkami "Twin Peaks". Do roli agenta Gordona Cole'a ma powrócić sam reżyser dzieła, David Lynch.

Informacje o udziale Naomi Watts i Toma Sizemore'a w nowych odcinkach " Twin Peaks " podał portal Deadline. Stacja Showtime na razie nie potwierdziła tych doniesień. David Lynch podobno skontaktował się z Watts już wiele miesięcy temu. Aktorka zawdzięcza reżyserowi wiele - wystąpiła w jego "Mulholland Drive", które do dziś uważa się za jeden z ważniejszych tytułów w dorobku gwiazdy.

Kolejnym dobrym, choć również nieoficjalnym doniesieniem jest informacja o powrocie Lyncha do roli agenta Gordona Cole'a - bezpośredniego przełożonego agenta Copera.

Inne duże nazwiska, które są wiązane z nowymi odcinkami "Twin Peaks", to między innymi Laura Dern, Jennifer Jason Leigh czy Amanda Seyfried. Na razie jedynym oficjalnie potwierdzonym aktorem jest Kyle MacLachlan. Którzy przedstawiciele "starej gwardii" powrócą do "Twin Peaks"? Na razie musi pozostać to w formie spekulacji .

"Twin Peaks" pojawi się na antenie Showtime w 2017 roku.

Więcej o: