Nowy materiał z planu "Gry o tron" zdradza dalsze losy bohaterów serialu?

W internecie pojawiły się nowe materiały z planu szóstej serii "Gry o tron", w których można zobaczyć, jak potoczą się dalsze losy bohaterów popularnego serialu HBO.

Szczegóły fabuły szóstego sezonu "Gry o tron" wciąż są owiane tajemnicą. W finale piątej serii serial "dogonił" książkę George'a R.R. Martina, na podstawie której powstaje popularna produkcja HBO. Dlatego zarówno czytelnicy sagi "Pieśń lodu i ognia", jak i fani telewizyjnej ekranizacji, nie mają pojęcia, jaki los czeka bohaterów.

W sieci pojawił się niedawno materiał wideo z planu produkcji, poświęcony operatorom filmowym. Autorzy zdjęć opowiadają w nim o wyzwaniach, z jakimi wiąże się praca nad osadzoną w fikcyjnym świecie, rozciągniętą na wiele odcinków historią. Pokazują również, jak wygląda scenografia i bohaterowie nadchodzącego, szóstego sezonu.

 

Dla fanów "Gry o tron" making of to wyjątkowa szansa, by między wierszami dostrzec wskazówki dotyczące dalszych losów postaci. W jednej ze scen możemy dostrzec dwóch chłopców uczących się walki na miecze w Winterfell. W internecie od razu pojawiły się sugestie, że wspomniany fragment to w istocie retrospekcja portretująca dzieciństwo Neda i Benjena (lub Brandona?) Starków.

W przygotowanym przez HBO materiale można zobaczyć również postaci znane z poprzednich sezonów serii, m.in. Tyriona (Peter Dinklage), Daenerys (Emilia Clarke) w otoczeniu Dothraków, Daario (Michiel Huisman) oraz Joraha (Iain Glen) przemierzających ciemne zaułki miasta - prawdopodobnie zastanawiających się, jak rządzić miastem, którego królowa została porwana przez smoka. Na ułamek sekundy w kadrze pojawiają się także Melisandre (Carice van Houten) i Davos (Liam Cunningham) prowadzący emocjonującą dyskusję - jak przekonuje Allison Keene z portalu Collider - na temat wskrzeszenia Jona Snowa (Kit Harington).

Premiera szóstego sezonu "Gry o tron" odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia na antenie HBO.

Więcej o: