Marcin Dorociński z Nelsonem Mandelą? Zobacz zdjęcie z planu zagranicznego serialu

Marcin Dorociński opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z planu zagranicznego serialu kryminalnego "Cape Town", w którym gwiazdor pozuje z aktorem wcielającym się w Nelsona Mandelę.

Aktor, który zagrał w południowoafrykańskiej produkcji rolę Christophera Coolidge'a, spędził na planie serialu w RPA dwa tygodnie. Na zamieszczonym przez Dorocińskiego zdjęciu gwiazdor w pełnej charakteryzacji pozuje z innym aktorem wcielającym się w Nelsona Mandelę.

Nie wiadomo na razie nic na temat szczegółów relacji bohatera Dorocińskiego ze słynnym prezydentem RPA. Aktor poprosił fanów o uzbrojenie się w cierpliwość i zapewnił, że już wkrótce dowiedzą się, co łączy postać Coolidge'a ze słynnym politykiem.

 

"Cape Town" opowiada o policjancie, który od czasu śmierci żony nie potrafi uporać się z demonami przeszłości. Wszystko zmienia się, kiedy zostaje mu przydzielona sprawa tajemniczego morderstwa biznesmena. Szybko okazuje się, że policjant ma do czynienia z bezwzględnym seryjnym mordercą. Czy uda mu się dotrzeć do prawdy na temat zbrodni?

Południowoafrykański serial jest ekranizacją bestsellerowego kryminału Deona Meyera "Dead Before Dying". W rolach głównych występują m.in. Trond Espen Seim, Boris Kodjoe i Axel Milberg. 

Więcej o: