"Ból jest zawsze obecny. Cierpienie jest wyborem". "Orange Is The New Black" - zwiastun 4. sezonu

Pojawił się pierwszy zwiastun 4. sezonu serialu "Orange Is The New Black". Premierę nowych odcinków produkcji Netflixa wyznaczono na 17 czerwca.

"Orange Is The New Black" opowiada o więzieniu dla kobiet w Stanach Zjednoczonych. Piper Chapman (Taylor Schilling), młoda kobieta z wyższych sfer, odsiaduje wyrok 15 miesięcy pozbawienia wolności za przemyt narkotyków. Kilkanaście lat wcześniej Piper zgodziła się pomóc swojej ówczesnej dziewczynie Alex Vause (Laura Prepon) przewieźć walizkę pełną brudnych pieniędzy. Spotkanie z innymi skazanymi okaże się przełomowym doświadczeniem w życiu bohaterki.

 

"Ból jest zawsze obecny. Cierpienie jest wyborem", mówi w jednym z fragmentów zwiastuna Pennsatucky (Taryn Manning). W 4. serii "Orange Is The New Black" nie zabraknie humoru, ale przeważają napięcia i dramaty, które przeradzają się w otwarty konflikt. 

Więzienie Litchfield robi się coraz bardziej ciasno, a strażnicy mają coraz mniej wyrozumiałości wobec więźniarek. Piper z kolei kontynuuje zabawę w "Ojca chrzestnego" i rozkręca swój biznes z bielizną. Kobieta, do niedawna jedna z najbardziej pozytywnych postaci serii, staje się coraz bardziej bezwzględna i zyskuje nowych rywali. Czy główna bohaterka poradzi sobie w niełatwej grze o władzę?

W serialu "Orange Is the New Black" występują Taylor Schilling, Laura Prepon, Kate Mulgrew, Uzo Aduba, Natasha Lyonne, Taryn Manning, Laverne Cox i Michael Harney.

Premiera 4. sezonu już 17 czerwca w serwisie Netflix.