"Gra o tron" - sezon 6.: O czym będą finałowe odcinki? Uwaga spojlery!

Połowa szóstego sezonu "Gry o tron" już za nami. Fani serialu znaleźli na stronie niemieckiej telewizji Sky German tytuły trzech ostatnich odcinków.

Fani "Gry o tron" próbują rozszyfrować, jakie elementy fabuły ukryte są w nazwach. Czytacie na własną odpowiedzialność!

Ważne: tytuły nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez HBO, dlatego sytuacja może ulec zmianie. Jeśli jednak informacje ze Sky German okażą się prawdziwe, ostatnie odcinki szóstego sezonu "Gry o tron" będą nazywały się:

"No One" (6x08) "Battle of Bastards" (6x09) "Winds of Winter" (6x10)

Z powyższych tytułów wynika, że ósmy odcinek "Gry o tron" przyniesie ważne wydarzenia związane z Aryą Stark. Czy dziewczynka stanie się Nikim? Przedostatni epizod to bardzo prawdopodobnie wielka bitwa pomiędzy wojskami Jona Snowa i Ramsaya Boltona. Przypominamy, że twórcy "Gry o tron" jeszcze przed premierą szóstego sezonu zapowiadali najbardziej epickie starcie w historii serialu. Stawiamy, że chodzi właśnie o pojedynek bękartów.

Zobacz wideo

Największą tajemnicą jest ostatni odcinek, którego tytuł jest taki sam jak nadchodzącej powieści George'a R.R. Martina. Czy Zima w końcu nadejdzie? Czy Biali Wędrowcy w końcu opanują Westeros? Czy na samym końcu zjawi się tajemniczy wybawiciel? Jesteśmy ciekawi, czy szósty sezon "Gry o tron" zakończy się równie emocjonującym clifhangerem, co poprzedni...

Więcej o: