Magdalena Popławska, Filip Pławiak i Mariusz Bonaszewski w obsadzie nowego sezonu serialu "Pakt"

Magdalena Popławska dołączyła do obsady drugiego sezonu serialu HBO Pakt. Wraz z nią na planie pojawili się również Filip Pławiak i powracający w roli premiera Mariusz Bonaszewski. Premiera serialu odbędzie się jesienią tego roku.

Jedną z głównych ról nowego sezonu serialu HBO Pakt zagra Magdalena Popławska (seriale HBO "Wataha", "Bez tajemnic"). Aktorka wcieli się w postać Anny Wagner – prezydentki Bytomia, młodej, ideowej polityczki ze Śląska.

– Drugi sezon zaczynamy na Śląsku i bardzo się z tego cieszę, bo stąd pochodzę. Jestem fanką pierwszego sezonu "Paktu", ale drugi sezon to już zupełnie nowa historia. Wchodzimy tu mocno w political fiction – mówi Magdalena Popławska. – Anna to silna postać, kobieca, pewna siebie i ambitna, a jednocześnie pełna zapału i ideałów, które zamierza wcielać w życie.

Zobacz materiał wideo z planu "Paktu 2":

Filip Pławiak, znany ze znakomitej roli w "Czerwonym pająku", pojawia się jako asystent Anny. Producenci potwierdzili, że w serialu ponownie pojawi się Mariusz Bonaszewski w roli premiera.

Drugi sezon "Paktu" powstaje na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza, którego autorami są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki. Reżyseruje Leszek Dawid ("Jesteś bogiem", "Ki"), a autorem zdjęć jest Paweł Flis ("Demon", "Chrzest", "Pakt" – I sezon).

 

Premiera sześcioodcinkowego drugiego sezonu serialu Pakt została zaplanowana na jesień tego roku.

Więcej o: