"Gra o tron": sezon 6 odcinek 9. Co wydarzy się w "Battle of the Bastards"?

"Gra o tron" sezon 6, odcinek 9 serialu zatytułowany "Battle of the Bastards" ma być najbardziej spektakularny w historii produkcji. Jesteście gotowi na pojedynek między Jonem Snowem a Ramsayem Boltonem?

6. sezon serialu "Gra o tron" nieubłaganie zbliża się do końca. Zanim jednak to nastąpi, odbędzie się największa bitwa w historii produkcji HBO - epickie starcie wojsk Ramsaya Boltona i Jona Snowa. Odcinek został wyreżyserowany przez Miguela Sapochnika, który wcześniej podpisał najbardziej spektakularny, i najlepiej oceniany odcinek poprzedniej serii, zatytułowany "Hardhome".

"Gra o tron", kadr z serialu Mat. prasowe

"Gra o tron", "Battle of the Bastards" i liczby

HBO udostępniło zdjęcia z 9. odcinka, na których można zobaczyć wrogie armie. Ramsay Bolton wygląda na wyjątkowo pewnego siebie, w przeciwieństwie do Jona Snowa, który sprawia wrażenie zmęczonego ciężarem odpowiedzialności, jaki złożyła na jego barkach siostra, Sansa Stark. Fani zwrócili także uwagę, że wojsko Boltona wydaje się dużo liczniejsze i bardziej zorganizowane niż grupa "Dzikich", dowodzona przez bękarta Eddarda Starka.

"Gra o tron", kadr z serialu Mat. prasowe

Przypomnijmy, że według danych zebranych przez portal Collider.com, "Battle of the Bastards" była kręcona aż 25 dni (zwykle odcinki o podobnym rozmachu powstają w ciągu około dwóch tygodni), a na planie pracowało nad nią aż 600 osób. Obsadę powiększono o 500 statystów, wcielających się zarówno w żołnierzy jak i "Dzikich". Co ciekawe, każda z armii trenowała oddzielnie, aby wypracować indywidualny tryb walki.

"Gra o tron", sezon 6, odcinek 9 - Zobacz zapowiedź! 

 

Kto wygra "bitwę bękartów"?