"Gra o tron" - awaria HBO GO rozwścieczyła fanów. Nie mogą obejrzeć najważniejszego odcinka sezonu

Twórcy serialu "Gra o tron" przyzwyczaili widzów, że dziewiąty odcinek jest zawsze fantastyczny, najbardziej widowiskowy i pełen emocji. Tym razem emocje dodatkowe zafundował fanom HBO, bo nie można tego odcinka zobaczyć w ich serwisie.

W "The Battle of the Bastads" naprzeciw siebie stanęły armie dowodzone przez Jona Snowa i Ramsaya Boltona. Twórcy przekonywali, że będzie to największa bitwa w historii telewizji. Amerykańscy telewidzowie już mogli ją zobaczyć, odcinek powinien być dostępny także w serwisie internetowym HBO GO - tam zawsze od 3 polskiego czasu można tam zobaczyć nowy odcinek serialu "Gra o tron". Nie tym razem.

W USA odcinka w ogóle nie było, pojawił się dopiero po kilku godzinach i wielu komentarzach na oficjalnym profilu HBO. W Polsce też wystąpiły problemy:

Gra o tron - Fani czekają, a odcinka nie maGra o tron - Fani czekają, a odcinka nie ma Facebook /HBO Polska

W Polsce, jak zauważa Spider's Web, najpierw można było zobaczyć jeden z poprzednich odcinków ze ścieżką dźwiękową z "The Battle of the Bastads". Potem w ogóle zniknął. My także od rana próbujemy go obejrzeć... Domyślamy się tylko, że trwają prace nad usunięciem awarii, bo na razie próby skontaktowania się z przedstawicielami HBO się nie powiodły.

Tymczasem, fani w USA i w Polsce się wściekli, i trudno im się dziwić. Wielu z tych, którym udało się już zobaczyć dziewiąty odcinek, twierdzą, że to najlepszy odcinek "Gry o tron" w historii.

Aktualizacja (godz. 11:16): Dostaliśmy odpowiedź od HBO: "Pracujemy nad tym. Jak tylko odcinek będzie dostępny, to poinformujemy. Emisja na antenie tradycyjnie o godz. 20.10 w HBO". Trzymamy kciuki za jak najszybsze usunięcie awarii.

Aktualizacja (godz.13:21): HBO informuje, że "The Battle of the Bastads" jest już dostępny w HBO GO.

Oglądasz serial, ale chcesz też przeczytać książki? Sprawdź sagę George'a R. R. Martina w formie ebooków >>