Serial, który rozwalił system. 2. sezon "Mr. Robot" wkrótce w Polsce

„Mr. Robot”, zdobywca dwóch Złotych Globów 2016 - w tym za najlepszy dramatyczny serial roku - po raz pierwszy będzie można obejrzeć w polskiej telewizji w CANAL+. Stacja pokaże od razu dwa sezony: pierwszy od czwartku, 14 lipca, drugi od czwartku 25 sierpnia, miesiąc po jego światowej premierze.

„Mr. Robot” został obwołany serialowym odkryciem ubiegłego sezonu i zdobył rzesze fanów na całym świecie. Głównym bohaterem produkcji jest Elliot (Rami Malek), cierpiący na fobię społeczną, niewyróżniający się z tłumu, skryty w sobie programista. Jest specjalistą od cyberbezpieczeństwa w dużej korporacji AllSafe. Pewnego dnia spotyka tajemniczego anarchistę i hakera, tytułowego Mr. Robota. Nie wiadomo, kim jest ani skąd się wziął, ale przyświeca mu jeden cel - chce zniszczyć korporacyjną Amerykę. I z pomocą Elliota jest w stanie tego dokonać.

 

Od tej chwili rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką będzie nie tylko życie bohaterów, ale również przyszłość świata, który znamy. Celem pierwszego ataku hakerów staje się bowiem potężna korporacja Evil Corp, która nie cofnie się przed niczym, aby bronić swoich interesów.

W postać Elliota brawurowo wcielił się znany m.in. z filmuMistrz” Paula Thomasa Andersona Rami Malek. W roli tytułowej wystąpił powracający w wielkim stylu na ekrany Christian Slater („Wywiad z wampirem”, „Prawdziwy romans”).

'Mr. Robot', kadr z serialu"Mr. Robot", kadr z serialu Mat. prasowe

1. sezon "Mr Robot" będzie można oglądać na CANAL+ w czwartku od 14 lipca o godzinie 21:00, 2. zaś w czwartku od 25 sierpnia o tej samej porze.

Więcej o: