HBO nie ma dobrych wiadomości dla fanów "Gry o tron"

To już oficjalna informacja - "Gra o tron" skończy się po ośmiu seriach. Ciągle będziemy czekać też na książkowe zakończenie tej historii, ale już teraz zadajemy sobie pytanie, czy to na pewno pożegnanie z TV. Twórcy odnieśli się do spekulacji na temat spin-offu.

- Gdybym mógł ich zmusić, powstałoby jeszcze 10 sezonów. Słuchamy jednak twórców, którzy myślą o tym, żeby robić ten serial po prostu jak najlepiej - powiedział  Casey Bloys z HBO, potwierdzając jednocześnie oficjalnie, że widzowie zobaczą jeszcze tylko dwie serie.

A co ze spin-offem? Czy jest możliwe, że HBO wyprodukuje nowy serial, powiązany ze światem i bohaterami "Gry o tron"? Takie rozmowy były prowadzone. - Nie jestem temu przeciwny, ale musiałoby to mieć sens. Na razie nie ma konkretnych planów w tym temacie - przyznał Bloys.

Kiedy kolejne odcinki "Gry o tron"?

Zdjęcia do siódmej serii serialu "Gra o tron" rozpoczną się niedługo, ale nie możemy liczyć na premierę kolejnego odcinka w kwietniu przyszłego roku (czyli tak, jak do tej pory).

Siedmioodcinkowy sezon pojawi się w TV dopiero latem. Większość scen będzie bowiem wymagała zimowej scenerii. Jeśli powstanie choć jedna podobna do tej, którą można było zobaczyć w dziewiątym odcinku szóstej serii, nic dziwnego - wymagała niesamowitego nakładu pracy. Jednak warto na coś takiego czekać.

Więcej o: