HBO nie ma dobrych wiadomości dla fanów "Gry o tron"

To już oficjalna informacja - "Gra o tron" skończy się po ośmiu seriach. Ciągle będziemy czekać też na książkowe zakończenie tej historii, ale już teraz zadajemy sobie pytanie, czy to na pewno pożegnanie z TV. Twórcy odnieśli się do spekulacji na temat spin-offu.

- Gdybym mógł ich zmusić, powstałoby jeszcze 10 sezonów. Słuchamy jednak twórców, którzy myślą o tym, żeby robić ten serial po prostu jak najlepiej - powiedział  Casey Bloys z HBO, potwierdzając jednocześnie oficjalnie, że widzowie zobaczą jeszcze tylko dwie serie.

A co ze spin-offem? Czy jest możliwe, że HBO wyprodukuje nowy serial, powiązany ze światem i bohaterami "Gry o tron"? Takie rozmowy były prowadzone. - Nie jestem temu przeciwny, ale musiałoby to mieć sens. Na razie nie ma konkretnych planów w tym temacie - przyznał Bloys.

Kiedy kolejne odcinki "Gry o tron"?

Zdjęcia do siódmej serii serialu "Gra o tron" rozpoczną się niedługo, ale nie możemy liczyć na premierę kolejnego odcinka w kwietniu przyszłego roku (czyli tak, jak do tej pory).

Siedmioodcinkowy sezon pojawi się w TV dopiero latem. Większość scen będzie bowiem wymagała zimowej scenerii. Jeśli powstanie choć jedna podobna do tej, którą można było zobaczyć w dziewiątym odcinku szóstej serii, nic dziwnego - wymagała niesamowitego nakładu pracy. Jednak warto na coś takiego czekać.

Więcej o:
Komentarze (21)
HBO nie ma dobrych wiadomości dla fanów "Gry o tron"
Zaloguj się
 • q602

  Oceniono 24 razy 16

  Prawdziwe zakonczenie "Gry o tron":
  Prezes Komitetu Centralnego PiS, niejaki Karoslaw K kupuje w IKEA tron i zasiada na nim natychmiast. Wszyscy pretendenci skladaja mu hold.
  The end...

 • cezar85

  Oceniono 9 razy 7

  teraz, kiedy się wkręciłem?

 • ilenka50

  Oceniono 12 razy 4

  Wow! Ale news! Przecież to wiadomo od dawna! Sami pewnie o tym informowaliście.

 • evald

  Oceniono 6 razy 2

  Wielka szkoda. Super serial na podstawie super ksiazki :). Oczywiscie jesli spojrzy sie na objetosc ksiazek to serial moglby byc znacznie dluzszy - ale pewnie wtedy prawie nikt by tego nie ogladal :). Ja musze wrocic do ksiazki i czytac od poczatku, bo w miedzyczasie pojawil sie jeszcze jeden tom, ktorego nie czytalem. Musze zaczac od poczatku bo nie pamietam prawie nic z poprzednich czesci (zreszta nawet jak mialem krotsze odstepy, ale czekalem na wydanie kolejnych tomow w PL to zapominalem polowe imion i nazwisk z ksiazki i gubilem sie ;) ). Wiec czytanie od poczatku jest nieuniknione - zaczne jak premiera ostatniego tomu bedzie bliska:).

 • lukaszuczek

  0

  niebedzie gry o tron rezygnuje z hbo

 • justas32

  Oceniono 4 razy 0

  Na jesieni lepsze "wyrzynki" odbędą się w naszym kraju. Za darmo ...

 • boewulf

  Oceniono 2 razy -2

  Lepszy spin-off niż GoT! Bo co? Mają płacić Martinowi wyłącznie za używanie nazwy? Przecież do historii nie ma on już nic do dodania!

 • re_x

  Oceniono 3 razy -3

  to chyba pierwsza taka sprawa w historii , że za leniwego pisarza książkę piszą scenarzyści filmowi!zapewne stąd te opóźnienie , bo pan Martin musi w końcu wydać książkę i zarobić.Niby potrzebna zła pogoda, sceny zimowe ..a od czego studio , montaż?nie zapominajmy ,że to tylko 7 odcinków!celowe opóźnienie, aby leń w końcu coś napisał(przepisał ze scenariusza)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX