Doktor House wrócił? Nie, to tylko Hugh Laurie znowu gra zgorzkniałego lekarza

Hugh Laurie, znany z roli doktora Gregory'ego House'a, ponownie wcieli się w zgorzkniałego i sfrustrowanego lekarza. Jest już pierwszy zwiastun!

Hugh Laurie poświęcił blisko dekadę swojego życia, by zgłębić tajniki bycia zrzędliwym doktorem - na potrzeby kultowej już roli w serialu "Dr House" stał się arogancki, złośliwy i narcystyczny. Udało mu się to na tyle przekonująco, że zdołał rozkochać w swoim bohaterze miliony fanów na całym świecie.

Teraz, po kilkuletniej przerwie od tematyki medycznej, w trakcie której zagrał m.in. w "Figurantce", "Krainie jutra" czy "Nocnym recepcjoniście", Brytyjczyk powraca do roli lekarza. Znowu, podobnie jak w przypadku "House'a", będzie grał z amerykańskim akcentem.

Aktor wystąpi w serialu Hulu "Chance", gdzie wcieli się w neuropsychiatrę Eldona Chance'a, który jest równie zgorzkniały, co cierpiący na chroniczny ból House, ale z zupełnie innych powodów. Codzienność Chance'a to życiowe dramaty jego pacjentów, mroczne i przytłaczające historie osób zmagających się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Premiera nowego serialu w październiku tego roku. Poza Laurie'em w rolach drugoplanowych wystąpią Gretchen Mol ("Zakazane imperium") i Paul Edelstein ("Skazany na śmierć"). Zobaczcie zwiastun!