"Moda na sukces" powraca! Godzina emisji? Nieźle. Będzie walka o widza

A jednak! "Moda na sukces" powraca. Po tym jak TVP wycofała się z emisji serialu, telenowelę pokaże stacja Nowa TV. Nowe odcinki będą emitowane o 19:30, w porze "Wiadomości" TVP1.

"Moda na sukces" ma być jednym z największych hitów stacji. Jak podaje portal WirtualneMedia.pl, stacja wyemituje tasiemca od 6048 odcinka - dokładnie w tym samym momencie, w którym z nadawania zrezygnowała Telewizja Polska.

Wszyscy, którzy będą chcieli dowiedzieć się, jak potoczyły się dalsze losy członków rodziny Forresterów, będą mogli śledzić nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 19:30. W tym samym czasie w TVP, która z emisji "Mody na sukces" zrezygnowała w grudniu 2014 roku, trwają "Wiadomości". Który z programów przyciągnie większą widownię?

W telewizji "Moda na sukces", dla wielu ludzi kultowy już tasiemiec, była pokazywana od 1994 roku. TVP1 decyzję o przerwaniu emisji 9 grudnia 2014 roku tłumaczyła względami finansowymi. W amerykańskiej telewizji Forresterowie zadebiutowali w 1987 roku. Najdłużej, bo od samego początku do dzisiejszego dnia, w serialu występują John McCook jako Eric Forrester oraz Katherine Kelly Lang jako Brooke Logan. Oni, a także m.in. Hunter Tylo (serialowa Taylor) czy Ronn Moss (Ridge) zyskali status gwiazd, a grane przez nich postaci są rozpoznawane często nawet przez tych, którzy nigdy żadnego odcinka "Mody na sukces" nie widzieli.

Nowa TV jest jednym z czterech nowych kanałów uruchomionych w ramach multipleksu MUX-8. W jego skład wchodzą także stacje Zoom TV, który ma ruszyć 25 października oraz Metro TV i WP, które startują 2 grudnia.

Zobacz także WIDEO: "Szkoła uwodzenia Czesława M." - making of z Karoliną Korwin Piotrowską

Komentarze (22)
"Moda na sukces" powraca! Godzina emisji? Nieźle. Będzie walka o widza
Zaloguj się
 • staefun

  Oceniono 54 razy 50

  Moja św. pamięci Babcia chyba zmartwychstanie na tę okoliczność!

 • minkat

  Oceniono 50 razy 38

  Wiadomosci poleca na leb, na szyje.

 • zazwyczaj_nieomylny

  Oceniono 44 razy 34

  Nie widziałem pierwszych 6048 odcinków, coś mi się zdaje, że ominą mnie kolejne tysiące.
  Gdybym jednak oglądał telewizję, to alternatywa dla komunistycznych "Wiadomości" byłaby kusząca...

 • strach_sie_bac

  Oceniono 31 razy 27

  Jeszcze "Niewolnica Isaura" w czasie Teleexpresu, "Ptaki ciernistych krzewów" podczas Panoramy i Kartofel Tysiąclecia zwolni Kurskiego.

 • dublet

  Oceniono 18 razy 14

  I to kusi, i to nęci! I jak tu teraz żyć?

 • jackgrozny

  Oceniono 11 razy 9

  Uwaga spoiler :) Rigde okaże się zaginionym synem Donalda Trampa i poprze w wyborach swojego ojca rzucając się w wir kampanii. Stephanie Forrester - czyli pani starsza, powstanie z grobu na wezwanie rodziny, która na wieść o programie 500+ zacznie się niekontrolowanie rozmnażać. Stephanie będzie więc zmuszona zająć się nowym pokoleniem. Brooke po kolejnej operacji plastycznej uważana będzie w środowisku nieco wyrośniętą... swoją wnuczkę. W związku z tym nawiąże nowy romans, szybko okaże się że jej nową miłością jest imigrant, który przepłynął tratwą Atlantyk uciekając z Syrii. A wszystko to w scenerii wielkiego mirażu biznesowego Gruchnie bowiem wiadomość, o połączeniu imperium odzieżowego Forresterów z polskim kreatorem mody. Którym? Okaże się niebawem...

 • krychula222

  Oceniono 8 razy 8

  Superowa godzina nadawania. Kurski zzielenieje ze złości. Bo to ci sami widzowie. Wiadomości mogą zlikwidować. Kto chce oglądać bajki przerzuci sie na Mode. Przynajmniej gęby w tej telenoweli przyjemniejsze niż w wiadomościach.

 • gawor4

  Oceniono 10 razy 6

  Kurski w ramach odwetu wyciągnie z grobu:
  - porucznika redaktora Tumanowicza i
  - kapitana redaktora Racławickiego

 • laborant1

  Oceniono 23 razy 3

  Umieszczenie tego czegoś w dziale kultura to nadużycie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX