"Moda na sukces" powraca! Godzina emisji? Nieźle. Będzie walka o widza

A jednak! "Moda na sukces" powraca. Po tym jak TVP wycofała się z emisji serialu, telenowelę pokaże stacja Nowa TV. Nowe odcinki będą emitowane o 19:30, w porze "Wiadomości" TVP1.

"Moda na sukces" ma być jednym z największych hitów stacji. Jak podaje portal WirtualneMedia.pl, stacja wyemituje tasiemca od 6048 odcinka - dokładnie w tym samym momencie, w którym z nadawania zrezygnowała Telewizja Polska.

Wszyscy, którzy będą chcieli dowiedzieć się, jak potoczyły się dalsze losy członków rodziny Forresterów, będą mogli śledzić nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 19:30. W tym samym czasie w TVP, która z emisji "Mody na sukces" zrezygnowała w grudniu 2014 roku, trwają "Wiadomości". Który z programów przyciągnie większą widownię?

W telewizji "Moda na sukces", dla wielu ludzi kultowy już tasiemiec, była pokazywana od 1994 roku. TVP1 decyzję o przerwaniu emisji 9 grudnia 2014 roku tłumaczyła względami finansowymi. W amerykańskiej telewizji Forresterowie zadebiutowali w 1987 roku. Najdłużej, bo od samego początku do dzisiejszego dnia, w serialu występują John McCook jako Eric Forrester oraz Katherine Kelly Lang jako Brooke Logan. Oni, a także m.in. Hunter Tylo (serialowa Taylor) czy Ronn Moss (Ridge) zyskali status gwiazd, a grane przez nich postaci są rozpoznawane często nawet przez tych, którzy nigdy żadnego odcinka "Mody na sukces" nie widzieli.

Nowa TV jest jednym z czterech nowych kanałów uruchomionych w ramach multipleksu MUX-8. W jego skład wchodzą także stacje Zoom TV, który ma ruszyć 25 października oraz Metro TV i WP, które startują 2 grudnia.

Zobacz także WIDEO: "Szkoła uwodzenia Czesława M." - making of z Karoliną Korwin Piotrowską