"Dobra zmiana" mówi reżyser. Dostaniemy nową "Blondynkę" w TVP

Sylwia Kubus, wrażliwa pani weterynarz z emitowanego przez Telewizję Polską serialu "Blondynka", uratowała już niejednego zwierzaka. Co zmieni się w piątym sezonie?

Wraz z nową serią nadchodzi ważna zmiana. Główną bohaterkę po raz kolejny zagra nowa aktorka. Tym razem w tytułową blondynkę wcieli się Natalia Rybicka, znana z takich filmów jak "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" czy "Syberiada polska" - Myślę, że ta blondynka wniesie dużo nowości i świeżości - mówi Rybicka.

O tym, co ma nieść za sobą zmiana, wypowiada się także reżyser - Chcemy wrócić do korzeni, czyli do blondynki, która jest dziewczęca, młoda, ma bagaż doświadczeń, ale jednocześnie nie straciła swojej melancholii - mówi Mirosław Gronowski - Jeżeli mogę mówić o dobrej zmianie, to Natalia Rybicka to bardzo dobry wybór - dodaje, jak podaje portal Wirtualne Media.

W pierwszych dwóch sezonach główną rolę grała Julia Pietrucha ("Lejdis", "Testosteron", "Na Wspólnej"), w trzecim i czwartym w blondynkę wcieliła się Joanna Moro ("Na wspólnej", "Barwy szczęścia", "Anna German").

Więcej o: