Przez 12 lat nikt tego nie zauważył. Teraz wiemy, co łączy film "Kevin sam w domu" z serialem "Przyjaciele"

Niektórzy oglądają filmy i seriale NAPRAWDĘ UWAŻNIE. Dzięki temu po latach dowiadujemy się, że "Przyjaciele" mają coś wspólnego z filmem "Kevin sam w domu". I to nie tylko miliony wielbicieli.

Okazuje się, że z domu, który w dziesiątej serii "Przyjaciół" kupili Monica i Chandler, bohaterowie mają identyczny widok na podwórko jak zostawiony przez pomyłkę w domu Kevin. Po 26 latach od premiery filmu i 12 od pierwszej emisji odcinka serialu NBC zwrócili na to uwagę ludzie z 22 Vision. I znaleźli wytłumaczenie.

Kevin mieszkał w Chicago, a Monica i Chandler w ostatnim sezonie "Przyjaciół" wyprowadzają się z centrum Nowego Jorku na przedmieścia. Skąd wziął się identyczny widok z okna? Producenci jednego z najpopularniejszych seriali w historii TV użyli zdjęć stockowych (agencyjnych), prawdopodobnie by obniżyć koszty - sceny rozgrywające się we wnętrzu nowego domu Bingów były kręcone w dekoracjach studyjnych, więc widok na ulicę został dodany na etapie montażu. 

Twórcy "Przyjaciół" zapewne nie przypuszczali, że po tylu latach ktoś wyłapie taki smaczek...

Kadr z serialu 'Przyjaciele' z zaznaczonym fragmentem domu wykorzystanym w filmie 'Kevin sam w domu'Kadr z serialu 'Przyjaciele' z zaznaczonym fragmentem domu wykorzystanym w filmie 'Kevin sam w domu' print screen You Tube / 22 Vision

 Jeśli chcecie przyjrzeć się szczegółom, zobaczcie to wideo:

 
Więcej o: