"Ucho prezesa" już w sieci. To najbardziej oczekiwany kabaret od lat. Zobacz u nas

Tylko sam zwiastun tej serii ma ponad dwa miliony wyświetleń! Dzieło członków Kabaretu Moralnego Niepokoju to satyra na postać Jarosława Kaczyńskiego i jego otoczenia. Produkcją nie była zainteresowana telewizja, całość zobaczymy za darmo na YouTubie.

Kabaret Moralnego Niepokoju znany jest przede wszystkim z cyklu "Posiedzenie rządu", w którym przez lata na antenie TVP parodiował polityków Platformy Obywatelskiej.

Przez ostatni rok zarząd TVP nie znalazł stałego miejsca dla cyklu i analogicznej satyry z obecnego rządu. Komicy postanowili na własną rękę stworzyć kontynuację w postaci miniserialu politycznego "Ucho prezesa". Zgodnie z zapowiedzią, premierowe odcinki są już dostępne.

 

"Śmiać się z polityków bez złośliwości"

O godzinie 8:00 na oficjalnym kanale programu pojawiły się dwa pierwsze odcinki produkcji Roberta Górskiego. Jak mówił sam twórca w wywiadzie dla Niezależna.pl: "Nie ma w tym serialu nic zajadłego i chcę nim udowodnić, że można śmiać się z polityków bez złośliwości".

'Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć'

- czytamy w opisie produkcji na YouTubie.

"El Comandante" i jego gabinet

Głównym bohaterem satyry Górskiego jest prezes Jarosław Kaczyński. Nazywany "El Comandante" kieruje krajem ze swojego gabinetu, do którego przedstawiciele innych partii nie mają dostępu. Prezydent także na spotkanie z prezesem musi czekać. Liczy się tylko zdanie prezesa.

- Ja wam wszystkim umebluję Polskę

- mówi w pierwszym odcinku.

 

W kolejnych odcinkach pojawiać się będą niemal wyłącznie ludzie z otoczenia PiS. Jak mówi sam Robert Górski - Wszystko zdominowała jedna partia. Piszę krótkie opisy tygodnia do "Wprostu”. Próbuję czasami napisać coś o opozycji, ale ona jest tak niemrawa, blada i pozbawiona wyrazistych postaci... PiS naprawdę zgarnął całą pulę, zawładnął masową wyobraźnią właśnie dlatego, bo wystawił w pierwszej linii dobrych napastników.

Czytaj także: Szef Kabaretu Moralnego Niepokoju: Ucho to kluczowy organ pana prezesa. Wszyscy o nie walczą >>

Więcej o:
Komentarze (204)
"Ucho prezesa" już w sieci. To najbardziej oczekiwany kabaret od lat. Zobacz u nas
Zaloguj się
 • brave48

  Oceniono 319 razy 275

  zajebiste! ... przygnębiające tylko że prawdziwe, rzeczywistość niestety przebija kabarety ...

 • biesczad1

  Oceniono 268 razy 232

  Inteligentny żart bez złośliwości - dla Wolskiego i innych łańcuchowych psów PiSu rzecz niewyobrażalna!!!

 • dyskootantka

  Oceniono 248 razy 230

  Pomyślałam, że będzie tu wysyp pisowskich trolli i nie zawiodłam się. Po Tusku i jego rządzie ten kabaret jechał równo i jakoś Tusk nie miał z tym problemu. Występowali w TVP bez ograniczeń. Jak Tusk wyjeżdżał do Unii to nawet na ekranie się z nimi pożegnał. Jak polityk ma klasę, to traktuje coś takiego normalnie.

 • urojerry

  Oceniono 144 razy 134

  Faktycznie to dokument, a nie kabaret... Brawo, Panie Robercie!!!

 • be-links

  Oceniono 150 razy 132

  Film dokumentalny, a nie satyra;)

 • yosemitesam

  Oceniono 124 razy 116

  Czyli jednak za rządów PO nie było takiej cenzury i propagandy, jak próbują nam wmówić pisowskie trolle. Teraz macie czarne na czarnym (albo białe na białym, jak wolicie) że to PiS boi się satyry jak ognia. Ciekawe dlaczego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX