Fisher i Reynolds zmarły dzień po dniu. Zobacz zwiastun ich ostatniego wspólnego filmu

Dziś polska premiera filmu "Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie". W nagranym jeszcze przed śmiercią dokumencie aktorki pokazują swoje codzienne życie i dzielą się starymi, domowymi nagraniami. Jest wzruszająco.

To był szok. 27 grudnia świat obiegła informacja o tym, że zmarła Carrie Fisher, mająca zaledwie 60 lat aktorka, doskonale znana dzięki roli księżniczki Lei w "Gwiezdnych wojnach". Dzień później zmarła jej matka, również światowej sławy aktorka - Debbie Reynolds.

Przygotowany przez HBO dokument to prawdopodobnie ostatnia okazja do spotkania z obiema artystkami na jednej "scenie", ale też do poznania ich od tej całkowicie prywatnej strony - z dala od estrady i publicznych wystąpień. Ekipa filmowa nagrywała materiał przede wszystkim w słynnym Beverly Hills, gdzie aktorki mieszkały... w sąsiadujących ze sobą domach.

Carrie Fisher i Debbie ReynoldsCarrie Fisher i Debbie Reynolds HBO

W dokumencie "Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie" zobaczymy także rzadkie nagrania wideo z rodzinnego archiwum obu pań. Polska premiera filmu odbędzie się dziś na na HBO2 o godz. 22.45.

Więcej o: