Pawłowicz recenzuje "Ucho Prezesa": Te odcinki nie są śmieszne

Wśród wielu pozytywnych reakcji na kabaret "Ucho Prezesa", także ze strony polityków PiS, pojawił się też mocny głos "na nie". Krystyna Pawłowicz ostro krytykuje serial Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Na łamach serwisu wPolityce ukazała się długa opinia posłanki Pawłowicz na temat satyrycznego serialu "Ucho Prezesa", zrealizowanego przez Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Recenzja zaczyna się od mocnego wstępu - Kolejne odcinki pokazują jak diabolizowanemu przez lata w mediach wizerunkowi prezesa Jarosława Kaczyńskiego uległ sam autor tej satyry - pisze Pawłowicz. Dalej wymienia, co konkretnie jej podpadło.

 

Pisze o "fałszywym, 'piwnicznym' nastroju odcinków" i zarzuca, że Robert Górski uległ "skutecznej, 'antykaczystowskiej' propagandzie". Jednak wydaje się, że najbardziej nie spodobał się jej sposób, w jaki aktor odgrywa rolę prezesa - Pokazuje postać „ciężką”, bez poczucia humoru, i właściwie złą, budzącą strach. Poza tym, pan Prezes, o ile mi wiadomo, nie słodzi herbaty cukrem i nie je cukierków.

Reakcja Pawłowicz może zaskakiwać. "Ucho Prezesa" zebrało pozytywne opinie od jej kolegów z PiS, ciepło komentował go nawet Jarosław Kaczyński, a emisją serialu zainteresowane jest TVP.

ZOBACZ POPRZEDNIE ODCINKI >>

A teraz zobacz: Tak wyglądają dziś bohaterowie kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Już niedługo znów ich zobaczysz

Więcej o:
Komentarze (517)
Pawłowicz recenzuje "Ucho Prezesa": Te odcinki nie są śmieszne
Zaloguj się
 • czarna_brygada09

  Oceniono 604 razy 590

  'Te odcinki nie są śmieszne'

  Oj tam! Pani posłanko?! ... One są dla ludzi inteligentnych ... i dlatego.

 • agonda

  Oceniono 439 razy 431

  Jeżeli już musicie, drodzy redaktorzy, przytaczać wypowiedzi tej osoby, przynajmniej oszczędźcie jej oglądanie. Nie chodzi o to, że jest otyła i brzydka, bo to przypadłość wielu z nas, ale o to, że podła, pełna jadu i zepsuta do cna. Jej wizerunek zostawia brudną plamę na oczach i w umyśle.

 • baba67

  Oceniono 259 razy 257

  Tu się z panią posłanka zgodzę że do śmiechu to mi wcale nie było. Bo to sama prawda i się płakać chce.

 • mirarob

  Oceniono 247 razy 245

  poczucie humoru .osła Krystyny P i jej wrażliwość są powszechnie znane i cenione

 • marek_tkacz

  Oceniono 226 razy 218

  Wcale mnie to nie dziwi. Do rozumienia tego kabaretu potrzeba inteligencji. I to jest problem pani posłanki.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 200 razy 200

  Cristina de Sallaterra, posłanka do parlamentu San Escobar proszona o nie wpieprzanie się w wewnętrzne sprawy Polski. Takie zachowanie może zniweczyć długoletnią przyjaźń między naszymi krajami:)

 • kociewiak999

  Oceniono 185 razy 171

  ..jak to mowia baba bez chlopa glupieje !!!! a tu juz nie ma ratunku ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX