"Ucho Prezesa" miało być w TVP, ale Górski zrobi "Lemingrad"? Ma się śmiać z opozycji

"Lemingrad" - taki tytuł ma nosić komediowy serial Roberta Górskiego, który jest też autorem hitowego kabaretu "Ucho Prezesa". O negocjacjach z TVP nieoficjalnie napisał portal Wirtualnemedia.pl.

Do tej pory w sieci ukazały się trzy odcinki serialu żartującego z czołowych polityków PiS. Łącznie mają ponad 13 milionów wyświetleń. W tym tygodniu informowaliśmy, że trwają rozmowy pomiędzy Górskim z Kabaretu Moralnego Niepokoju a TVP.

Dziś okazało się, że przedmiotem rozmów ma być całkiem nowy serial komediowy - "Lemingrad". W przeciwieństwie do "Ucha Prezesa", będzie się skupiał się przede wszystkim na... działaniach partii opozycyjnych, a nie obozu rządzącego.

Gazeta.pl otrzymała jednak wypowiedź od przedstawicielki Roberta Górskiego, która napisała enigmatycznie - Jedynym serialem, nad którym pracuje Robert w tej chwili, jest Ucho Prezesa - Może to oznaczać, że nowej produkcji faktycznie nie będzie. Ale być może "Lemingrad" po prostu przybierze inną formę niż serial.

 

Robert Górski wraz z Kabaretem Moralnego Niepokoju zasłynął dzięki emitowanemu przez lata w TVP cyklowi "Posiedzenia rządu". Być może "Lemingard" narodzi się jako jego kontynuacja.

Skąd w ogóle pomysł na "Lemingard"? - Kierownictwo publicznego nadawcy uznało, że „Ucho prezesa” jest projektem internetowym i zbyt niszowym, by trafić do widza telewizyjnego. Lepiej zatem poszukać nowego formatu, który trafi na jedną z głównych anten.

To byłaby zaskakująca decyzja, bo do tej pory "Ucho Prezesa" zbierało dużo pozytywnych opinii, w tym także od polityków PiS.

ZOBACZ POPRZEDNIK ODCINEK: "UCHO PREZESA ODC. 3" >>

A teraz zobacz: Tak wyglądają dziś bohaterowie kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Już niedługo znów ich zobaczysz

Więcej o:
Komentarze (222)
"Ucho Prezesa" miało być w TVP, ale będzie "Lemingrad"? Ma się śmiać z opozycji
Zaloguj się
 • johanja222

  Oceniono 218 razy 182

  Panowie z KMN, mam nadzieję, że ta informacja nie jest prawdziwa, Jeśli okazałoby się inaczej, to wybaczcie Państwo ale nie w was ani krzty honoru i tracicie wiarygodność, zachowując się jak sprzedawczyki.Robić kabaret na zamówienie publiczne to coś w waszym środowisku chyba niegodne. Zwykle topowe kabarety były niezależne. Nie chcę was obecnie osądzać bo widziałem kilka wywiadów z panem Górskim i były to bardzo mądre wypowiedzi ale pożyjemy zobaczymy... pecunia non olet

 • dante_waw

  Oceniono 156 razy 140

  no kabaret z opozycji to wynalazek na skale swiatowa... juz sobie wyobrazam - Jan Pietrzak zartujacy z Solidarnosci :) w latach 80tych...
  to to na pewno chwyci...

 • wunderwaffen

  Oceniono 126 razy 102

  Tylko sprzedajne szmaty śmieją się z narodu na zlecenie reżimu. Z takim kręgosłupem moralnym idealnie pasuje do "prawych" i "sprawiedliwych" szmaciarzy.

 • szuna12

  Oceniono 106 razy 92

  Mam nadzieję, że to bzdury i Górski ma jaja i nie skusi się na kaskę z TVPis.

 • morenowa38

  Oceniono 94 razy 80

  Jeśli Robert i KMN będą w TVP kręcić ów "Lemingrad", ludzie przestaną oglądać "Ucho prezesa". Ja na pewno. Współpraca z gadzinówą byłaby dziś hańbiąca.

 • urhan

  Oceniono 86 razy 70

  "Ucho Prezesa" zbierało dużo pozytywnych opinii, w tym także od polityków PiS...to są jakieś jaja, bo nikt nie uwierzy w to, że polityk pisu ma poczucie humoru, raczej wypadają im plomby ze szczękościsku i żółć ich zalewa..

 • amorvertical

  Oceniono 75 razy 69

  Czyżby Wolskiemu już się wyczerpały pomysły? Przecież on jest płodny jak królica i może pracować dla wszystkich - dla komunistów, dla Wałęsy, przeciw Wałęsie, dla PISu, kto tylko dobrze zapłaci.Oczywiście z ryjem napchanym moralnymi farmazonami. Czyżby KMN podążył tą samą drogą?

 • jack_black_75

  Oceniono 72 razy 64

  Tymi zagraniami p. Kurski dowodzi, że jest właśnie taki jak w "Uchu Prezesa". Poza tym członkowie PIS są pozbawieni poczucia humoru. Nie mają dystansu i nie potrafią śmiać się z samych siebie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX