To będzie nowy niedzielny hit TVP? Za kamerą reżyser "Czasu honoru". Zobacz zwiastun

"Wojenne dziewczyny" to kolejna produkcja TVP o II wojnie światowej. Pierwszy odcinek w marcu 2017, ale mamy już pierwszy zwiastun.

Głównymi bohaterkami serialu "Wojenne dziewczyny" są Irka, Ewka i Marysia, młode kobiety wywodzące się z różnych środowisk - inteligenckiej rodziny, żydowskich przemysłowców i drobnych przestępców. Wszystkie połączy koszmar wojennego doświadczenia i chęć walki z Niemcami.

W rolach głównych Marta Mazurek ("Córki dancingu"), Aleksandra Pisula ("Bodo", "Jestem mordercą"), oraz Vanessa Aleksander. Wśród aktorów znajdą się także Danuta Stenka, Józef Pawłowski i Michał Czernecki. Za reżyserię odpowiada Michał Rogalski ("Czas honoru"), a za scenariusz Marek Kreutz (seriale "PitBull" i "Kryminalni").

Pierwszy odcinek w niedzielę 5 marca 2017 o 20:25.

Więcej o:
Komentarze (41)
To będzie nowy niedzielny hit TVP? Za kamerą reżyser "Czasu honoru" [ZWIASTUN]
Zaloguj się
 • Adam Palipies

  Oceniono 28 razy 20

  Kiedy jakiś serial o oświeconych Polakach? Może ich dużo w naszej historii nie było, ale ciągłe seriale o husarzach wyklętych i inne pispaf do szkopów wyraźnie szkodzą młodzieży na mózg.

 • siwywaldi

  Oceniono 16 razy 14

  trzeba było coś wymyśleć zamiast "Rancza", bo Ranczo musiało się skończyć, kiedy wyszło że Lucy i Michałowa za nic NIE CHCIAŁY zapisać się do PiS. Skłonny był tylko pijak Solejuk i jak zawsze "elastyczny" Czerepach :-))

 • tylko.platforma

  Oceniono 15 razy 13

  "W rolach głównych Marta Mazurek ("Córki dancingu"), Aleksandra Pisula"

  ta druga ma bardzo dobre nazwisko, zrobi karierę w obecnych czasach

 • pantruskawka

  Oceniono 16 razy 10

  To juz wiem czy zastąpiona została emisja Pitbulla...

 • vidi12

  Oceniono 8 razy 8

  Czas Honoru... :)może tym razem uda się im zrobić jeszcze większego knota. Więcej prawdy historycznej o IIWŚ było w Czterech pancernych :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX