Pamiętacie te bójki Krystle i Alexis? Trwają prace nad nowymi odcinkami "Dynastii"!

To był absolutny hit w Polsce na początku lat 90., a takie sceny jak bójki Krystle i Alexis czy masakra podczas książęcego ślubu przeszły do historii Tv. Teraz amerykańska telewizja The CW zamówiła pilotażowy odcinek nowego sezonu słynnej opery mydlanej.

Nowa "Dynastia" zostanie przeniesiona we współczesne czasy, ale nadal skupi się na życiu dwóch bogatych, rywalizujących ze sobą rodów - Carringtonów i Colbych. Na razie nie wiadomo, czy na ekranie pojawią się aktorzy z oryginalnej serii.

W głównych rolach dwie kobiety - Fallon, córka milionera, oraz Cristal, która stanie się jej macochą (pisownia imienia jest inna niż w oryginale, bo teraz bohaterka ma być Latynoską).

Twórcy podkreślają, że w nowej odsłonie zobaczymy nie tylko blichtr życia elit, ale też zepsuty świat pełen zdrady, potajemnych układów, a nawet i morderstw. Jesteśmy ciekawi, czy uda się odtworzyć klimat tamtych odcinków i te stroje, które w latach 80. i 90. podziwialiśmy na ekranie... Pamiętacie te poduchy, bufki i falbany? I te fryzury...

Kadr z serialu 'Dynastia'Kadr z serialu 'Dynastia' twórcy Richard & Esther Shapiro / prod. ABC

Za powrót telenoweli odpowiadają autorzy serialu "Plotkara", a także autorzy pierwowzoru. Jest szansa, że "Dynastia" zagości na stałe w telewizyjnej ramówce na dobre, ale wszystko zależy od tego, czy pilotażowy odcinek spotka się z uznaniem widzów. Jego data premiery jeszcze nie jest znana.

embed

A teraz zobacz: Nazywano ją "gorszycielką PRL-u", ale ona nauczyła Polaków seksu. Poznajcie historię Michaliny Wisłockiej

Więcej o:
Komentarze (12)
Pamiętacie te bójki Krystle i Alexis? Trwają prace nad nowymi odcinkami "Dynastii"!
Zaloguj się
 • kadykianus

  Oceniono 22 razy 20

  To był hit. Chodziłem do podstawówki. W zeszłym roku można było Dynatię oglądac na jakimś kanale CBS Drama (?). Stwierdzam po latach, że nie da się tego oglądać :-) Ale kiedyś było fajne. Ulice pustoszały, kiedy latach 90 Polska była zacofana i ledwo wyszła z komuny.

 • adzuma

  Oceniono 7 razy 5

  Pamiętam, że w jakimś radiu leciał w czasie emisji odcinków komentarz na żywo, satyryczny. Mieszkałam wtedy w akademiku i zaśmiewaliśmy się ze współmieszkańcami do łez. Pamiętam teraz tylko, że była taka piosenka pt. "Biceps Dextera", była boska

 • woland7

  Oceniono 8 razy 4

  Proponuję serial "Dynastia Morawieckich". Ewentualnie "Świat wg Antka" choć może lepszy byłby, dla tej postaci, "Dzień Świra". No i serial "Zero siedem zgłoś się", ale to o Kwachu.

 • beksinski

  Oceniono 4 razy 4

  Pamiętacie gumę do żucia "Dynastia" z naklejkami, które wklejało się do specjalnego albumu? :)

 • pintonek

  Oceniono 8 razy 4

  Serial mojego dzieciństwa. Zawsze gdy w niedziele chodziliśmy do babci to już wcześniej mówiło się o tym, że dziś Dynastia :)

 • starveling

  Oceniono 7 razy 3

  Cristal stanie się macochą Fallon? Ktoś albo jest za smarkaty, by pamiętać "Dynastię, albo za stary by ją pamiętać (bo ma już co najmniej sklerozę).

 • Kasia Kowalska

  Oceniono 19 razy -17

  To już stare i przeżyte,to nie dla nas tylko do naszych dziadków.Nie róbcie z nas buraków,mamy inne priorytety.Chcemy oglądać współczesne seriale nie lata 80-te.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX