Pamiętacie te bójki Krystle i Alexis? Trwają prace nad nowymi odcinkami "Dynastii"!

To był absolutny hit w Polsce na początku lat 90., a takie sceny jak bójki Krystle i Alexis czy masakra podczas książęcego ślubu przeszły do historii Tv. Teraz amerykańska telewizja The CW zamówiła pilotażowy odcinek nowego sezonu słynnej opery mydlanej.

Nowa "Dynastia" zostanie przeniesiona we współczesne czasy, ale nadal skupi się na życiu dwóch bogatych, rywalizujących ze sobą rodów - Carringtonów i Colbych. Na razie nie wiadomo, czy na ekranie pojawią się aktorzy z oryginalnej serii.

W głównych rolach dwie kobiety - Fallon, córka milionera, oraz Cristal, która stanie się jej macochą (pisownia imienia jest inna niż w oryginale, bo teraz bohaterka ma być Latynoską).

Twórcy podkreślają, że w nowej odsłonie zobaczymy nie tylko blichtr życia elit, ale też zepsuty świat pełen zdrady, potajemnych układów, a nawet i morderstw. Jesteśmy ciekawi, czy uda się odtworzyć klimat tamtych odcinków i te stroje, które w latach 80. i 90. podziwialiśmy na ekranie... Pamiętacie te poduchy, bufki i falbany? I te fryzury...

Kadr z serialu 'Dynastia'Kadr z serialu 'Dynastia' twórcy Richard & Esther Shapiro / prod. ABC

Za powrót telenoweli odpowiadają autorzy serialu "Plotkara", a także autorzy pierwowzoru. Jest szansa, że "Dynastia" zagości na stałe w telewizyjnej ramówce na dobre, ale wszystko zależy od tego, czy pilotażowy odcinek spotka się z uznaniem widzów. Jego data premiery jeszcze nie jest znana.

embed

A teraz zobacz: Nazywano ją "gorszycielką PRL-u", ale ona nauczyła Polaków seksu. Poznajcie historię Michaliny Wisłockiej

Więcej o: