"Ucho Prezesa" będzie można oglądać w TVP? To nieaktualne. Twórcy mają nowego partnera

Fani "Ucha Prezesa" z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek. Ma się pojawić 15 lutego. Znajdzie się na płatnym serwisie z filmami - podał Press. Nadal ma być dostępny na Youtube - uspokają Wirtualnemedia.

Serialowy prezes, jego sekretarka Basia i asystent Mariusz zgromadzili już duże grono fanów. Kabaret polityczny Roberta Górskiego można było do tej pory oglądać - za darmo - na Youtube. Satyrycy zrobili sobie krótką przerwę. Zapowiadali, że wrócą 15 lutego z nowym odcinkiem. Kilka tygodni temu Robert Górski sugerował, że "Uchem prezesa" jest zainteresowana TVP, ale twórcy znaleźli innego partnera.

Dzisiejszy poranek przyniósł garść nowych informacji o "Uchu Prezesa". Według informacji Press i Wirtualnych Mediów, serial pokaże Showmax. Serwis z filmami na życzenie, podobny do Netflixa, ma - według Pressu - ruszyć właśnie 15 lutego. Dostęp do Showmax ma kosztować 19,90 zł miesięcznie - pisze Press. Ani Showmax, ani producent "Ucha" nie komentują na razie tych doniesień. 

Wirtualnemedia podają, że "Ucho" będzie - oprócz Showmaxu - nadal dostępne na Youtube, co zapowiadał niedawno sam Górski. Nie wiemy, czy odcinki będą się tam pokazywać w tym samym czasie, co na Showmaxie, czy później.

Ostatni odcinek "Ucha Prezesa":

 

Zobacz też: Pawłowicz recenzuje "Ucho Prezesa": Te odcinki nie są śmieszne >>

Więcej o: