Nowe "Ucho Prezesa", a w nim... politycy oceniają kabaret Górskiego [ZOBACZ]

W gabinecie Prezesa mnóstwo gości, a wszyscy zajęci są komentowaniem serialu "Ucho Prezesa". Na koniec wizytujący wręczają nagrodę "Człowieka Wolności".

Odcinek 5 kabaretu "Ucho Prezesa" jest już dostępny na YouTubie. Nowy epizod co prawda miał premierę w zeszłym tygodniu, ale zobaczyć go mogły wyłącznie osoby zarejestrowany na platformie ShowMax.

 

W nowym odcinku dużo gości. Do gabinetu schodzą się m.in. szef telewizji, pani rzecznik, obklejony naklejkami KOD specjalista od PR-u oraz czuła posłanka ze stetoskopem, która nalega, aby przebadać Prezesa na osobności. Jednak wszyscy zajęci są przede wszystkim recenzowaniem serialu... "Ucho Prezesa". Zdania są oczywiście podzielone i szybko ulegają zmianie.

Na profilu "Ucho prezesa" pojawiła się zapowiedź kolejnych odcinków. Dzięki temu wiemy, że w gabinecie Prezesa (w tej roli Robert Górski) pojawią się m.in. minister edukacji narodowej i marszałek Sejmu. "Weź, ogarnij się, w końcu jesteś drugą osobą w państwie" - mówi do tego drugiego prezes.

Pawłowicz recenzuje "Ucho Prezesa": Te odcinki nie są śmieszne >>

A teraz zobacz: Ostra "Ciemniejsza strona Greya" i oscarowi faworyci. To najmocniejsze premiery kinowe lutego

Więcej o: