Ucho prezesa 7. Nie mogli pominąć tematu serduszka WOŚP. "Oglądałem 'Wiadomości' i..."

Ucho prezesa 7 jest już dostępne dla wszystkich w sieci. Tym razem do gabinetu Prezesa przychodzi marszałek Sejmu, ale najpierw pojawia się kwestia serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prawa ręka prezesa przychodzi do gabinetu i okazuje się, że na plecach ma nalepione serduszko WOŚP. - Musieli mi w kiosku nalepić, jak w kolejce stałem, i tak łażę z tą orkiestrą - mówi. - To w tym roku to się w ogóle odbyło? Oglądałem "Wiadomości" i nic nie mówili - odpowiada prezes.

TVP blisko dwa miesiące badała sprawę wymazanego serduszka WOŚP. I dostaliśmy taką odpowiedź >>

Późnej u prezesa pojawia się "druga osoba w państwie", czyli Marszałek Sejmu. "Do gabinetu przybywa jedna z najważniejszych - i nieco tym faktem zestresowanych - osób w państwie. Prezes staje przed niełatwym zadaniem zmotywowania jej do pracy" - zapowiadają twórcy kabaretu "Ucho prezesa". 

W internetowym serialu debiutuje też Jarosław Boberek, który wciela się w tajemniczego kuzyna samego prezesa - Jana, związanego z przemysłem filmowym...

Ucho prezesa 7 - zobacz odcinek

 

Kolejny odcinek będzie miał premierę w czwartek w serwisie Showmax, a ci, którzy czekają na dostęp bezpłatny w serwisie You Tube, mogą szykować się na oglądanie w następny poniedziałek.

A teraz zobacz: Mięśnie Hugh Jackmana, piękna Emma Watson i hollywodzka gwiazda w roli Polki. W marcu w kinach

Mięśnie Hugh Jackmana, piękna Emma Watson i hollywodzka gwiazda w roli Polki. W marcu w kinach

 

Więcej o: