Ucho Prezesa 8. Pawłowicz mówiła, że odcinki nie są śmieszne. Teraz u prezesa pojawia się właśnie Krystyna [ZOBACZ]

Ucho Prezesa 8 pojawiło się w sieci, dostępne dla wszystkich, bezpłatnie. Tym razem w gabinecie prezesa pojawiły się Angela, Agata i Krystyna...

Najnowszy odcinek jest zatytułowany "A kiedy drzwi załomocą". Do gabinetu przybywa pewien znany polityk niemiecki a wraz z nim polityka międzynarodowa najwyższego szczebla. - można przeczytać w opisie odcinka.

Jednym z zabawniejszych momentów jest chyba pojawienie się przy kontuarze pani Basi Pierwszej Damy. Scenarzyści umieścili scenę nawiązującą do słynnego powitania prezydentowej z biskupami. Zdjęcie dokumentujące to powitanie zasiliło konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą 200 tys. złotych.

Ucho Prezesa 8Ucho Prezesa 8 You Tube /Ucho Prezesa

Ucho Prezesa 8 - zobacz odcinek

Prezydentowa pojawia się u Prezesa, żeby pomóc w tłumaczeniu rozmów z zagranicznym gościem. W tym czasie w siedzibie prezesa pojawia się jeszcze jedna kobieta - bojowo nastawiona Krystyna. Dojdzie do rękoczynów.

Co ciekawe, Krystyna Pawłowicz już kilka tygodni temu recenzowała "Ucho prezesa", twierdząc, że odcinki nie są śmieszne...

 

Kolejny odcinek będzie miał premierę w czwartek w serwisie Showmax, a ci, którzy czekają na dostęp bezpłatny w serwisie You Tube, mogą szykować się na oglądanie w następny poniedziałek.

A teraz zobacz: Mięśnie Hugh Jackmana, piękna Emma Watson i hollywodzka gwiazda w roli Polki. W marcu w kinach

Mięśnie Hugh Jackmana, piękna Emma Watson i hollywodzka gwiazda w roli Polki. W marcu w kinach

Więcej o: