Ucho Prezesa 9. Wreszcie przychodzi pani premier. Dostaje zadanie: okiełznać Antoniego

Ucho Prezesa 9 jak co poniedziałek pojawiło się w sieci, dostępne dla wszystkich, bezpłatnie. Tym razem u Prezesa pojawia się pani Premier, która dostaje zadanie ostatniej szansy.

"Okiełznać Antoniego" - ten cel musi osiągnąć pani premier, jeśli chce udowodnić, że ma w rządzie coś do powiedzenia. Padają bowiem zarzuty, że wszyscy włażą jej na głowę, a ona się na to zgadza.

- Oni się boją tylko pana - odpowiada na to "pani Beata".

- W takim razie, do czego pani jest mi potrzebna? - ripostuje Prezes, by potem dać jej zadanie ostatniej szansy związane z "ministrem wojny".

Ucho Prezesa 9 - zobacz odcinek

 

"Ucho Prezesa" to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Od kilku tygodni zamiast premiery od razu w serwisie You Tube, gdzie mogą go oglądać bez opłat wszyscy, kilka dni wcześniej jest udostępniany w serwisie streamingowym.

Jak wygląda kwestia oglądalności? Widać, że wcześniejsze odcinki w You Tube oglądane były 6-7 mln razy, natomiast po zmianach średnia oglądalność bezpłatnie udostępnianego "Ucha Prezesa" to ok. 3,5 mln. Nie wiadomo, ile osób zdecydowało się nie czekać na darmowe udostępnienie i ogląda "Ucho Prezesa", płacąc abonament.

A teraz zobacz: Mięśnie Hugh Jackmana, piękna Emma Watson i hollywodzka gwiazda w roli Polki. W marcu w kinach

Mięśnie Hugh Jackmana, piękna Emma Watson i hollywodzka gwiazda w roli Polki. W marcu w kinach

Więcej o: