Maciej Stuhr i utalentowane aktorki w serialu "Belfer 2". Są szczegóły fabuły

Pierwszy sezon "Belfra" był najchętniej oglądaną produkcją w historii CANAL+, nic więc dziwnego, że powstanie dalszy ciąg. Znamy pierwsze szczegóły dotyczące fabuły oraz nowych członków obsady.

Wczoraj padł pierwszy klaps na planie serialu "Belfer 2". W rolę tytułową ponownie wcieli się Maciej Stuhr. Po rozwiązaniu zagadki śmierci Asi z Dobrowic Paweł Zawadzki przeprowadza się do Wrocławia, żeby rozpocząć pracę w jednym z prywatnych liceów. Podobnie jak poprzednio, nauczanie nie będzie jednak głównym zadaniem bohatera - w szkole dochodzi do zaginięć nastolatków i Zawadzki po raz kolejny rozpoczyna śledztwo. Jedno jest jasne - ktoś w liceum prowadzi tajemniczą grę, a belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Do obsady dołączyła Michalina Łabacz, nagrodzona na Festiwalu Filmowym w Gdyni za najlepszy debiut aktorski za rolę w "Wołyniu", a także Eliza Rycembel, aktorka znana z takich filmów jak "Obietnica" i "Niewinne", Talent Trójki w kategorii Film.

 

Pierwszy sezon serialu kryminalnego "Belfer" otrzymał Polską Nagrodę Filmową Orły 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny, Specjalną Telekamerę Tele Tygodnia 2017 w kategorii Serialowe Wydarzenie Roku, a także tytuł Wydarzenia Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empiku.

Autorami scenariusza są Jakub Żulczyk, Monika Powalisz, Bartosz Ignaciuk i Wojciech Bockenheim. Premiera serialu "Belfer 2" planowana jest na jesień 2017 roku.

A teraz zobacz: Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia

Nowa część "Szybkich i wściekłych" i oscarowy "Klient". Oto najważniejsze premiery kwietnia