"Twin Peaks" wraca i wiemy już, która telewizja pokaże serial w Polsce

Fani "Twin Peaks" odliczają już dni do powrotu kultowego serialu. 18-częściową produkcję będzie można zobaczyć w HBO już od 22 maja - na początek oczywiście dwugodzinna premiera.

Twin Peaks to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

W niezwykle wyczekiwanym nowym Twin Peaks widzowie zobaczą wielu znanych, powracających członków obsady, włącznie z Kylem Maclachlanem jako specjalnym agentem FBI. W serialu pojawi się również wiele nowych postaci. Na długiej liście nazwisk znalazły się m.in. Naomi Watts, Monica Belluci i polska aktorka Karolina Wydra.

Ci, którzy chcieliby dołączyć do widzów "Twin Peaks", ale nie mieli jeszcze szansy zobaczyć poprzednich odcinków, będą mogli to nadrobić na HBO 3 i HBO GO - będzie można tam zobaczyć pierwszą i drugą serię, emitowaną w latach 1990-91, od 1 maja.

18-częściowy serial "Twin Peaks" został napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland. Reżyserem wszystkich odcinków jest oczywiście sam Lynch.

A teraz zobacz: Tak wyglądają dziś bohaterowie kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Już niedługo znów ich zobaczysz

Miasteczko Twin Peaks wraca. Tak wyglądają dziś bohaterowie kultowego serialu

Więcej o:
Komentarze (18)
"Twin Peaks" wraca i wiemy już, która telewizja pokaże serial w Polsce
Zaloguj się
 • pisdum-dyrdum

  Oceniono 30 razy 16

  Polski "Twin Peaks" (Kwik PiS) trwa od 2010 roku i właśnie dziś (10 kwietnia) ma swoje doroczne apogeum !. Podobnie jak w amerykańskim serialu, każdy kto zajmuje się "zamachem smoleńskim", nieuchronnie fixuje na umyśle, popadając w paranoję, zwaną "PiSdum-dyrdum" !

 • Oceniono 9 razy 9

  Pamiętam. Serial leciał w piątki i kolidował z listą przebojów "trójki". Ależ były dylematy, co wybrać. Wspaniałe czasy, bo niektórzy byli wtedy młodzi i piękni :).

 • redaktorwydania

  Oceniono 3 razy 3

  Pamiętam Pamiętam. Angelika Drzoli zanim jej piersi obcięli .zagrała świetną rolę .

 • strach_sie_bac

  Oceniono 10 razy 2

  "... i wpływowych seriali telewizyjnych"

  Wpływowe seriale ??? :D :D :D

 • striepo

  Oceniono 12 razy -4

  to ja zabiłem Laurent Palmer

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX